کد خبر: 42932تاریخ انتشار : 22:01:39 - یکشنبه 5 ژوئن 2016

باه بهانه حضور حجت الاسلام افتخاری در کمسیون عمرانی مجلس؛

تکلیف پل ورودی فومن به زودی مشخص می شود

حجت الاسلام و المسلمین محمدمهدی افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی به عضویت کمسیون عمرانی مجلس دهم درآمد.

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین محمدمهدی افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی به عضویت کمسیون عمرانی مجلس دهم درآمد.

طبق گزارش شعبات 15 گانه مجلس شورای اسلامی نمایندگان بر اساس اولویت شان به عضویت کمسیون های تخصصی درآمدند که در این راستا حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری عضو کمسیون عمرانی مجلس شورای اسلامی شد.

با توجه به حضور نماینده فومن و شفت در این کمسیون و شنیده ها و شایعاتی مبنی بر توقف یا تخریب پل ورودی شهر فومن قطعا تصمیم گیری در رابطه با این پل که همواره محل اعتراض و انتقاد مردم در یک دهه اخیر بوده است از اولین و سنگین ترین تصمیماتی است که مرد محبوب این روزهای فومن یاید بگیرد.

شایان ذکر است چند ماه قبل از انتخابات مجلس فومن با حضور نماینده سابق و استقرار چند ساعته دفتر مراجعات مردمی در این محل، پل ورودی فومن نقل محافل خبری شده بود.

  1. علی گفت:

    اگر فتنه گران 88 و اصلاح طلبان افراطی شهرستان اجازه بدهند به امید خدا و همت دلسوزان نظام پل افتتاح خواهد شد انشالله کور شود هرآنکه نتواند دید

  2. ناشناس گفت:

    تکلیف پل ورودی شهر فومن روشن است بعد از 12 سال تعطیلی با اقدامات وپیگیری نماینده قبلی مجددافعال گردید ودر سال جاری مبلغ 52 میلیارد تومان این پروزه وچهاردهم بانده نمودن اعتبار دارد این در حالی که حداقل 3000 پروژه در کشور تعطیل شده است ومنابع ندارد در خصوص چگونگی اجرا نیز کتبا شده است تغیر در پروژه از اختیارات نماینده فرماندار واستاندار نیست فقط می توانند پروژه را مجددا تعطیل کنند چون از خدا می خواهند که کار تعطیل شود وبودجه آنرا جای دیگری هزینه نمایند