کد خبر: 42785تاریخ انتشار : 1:47:36 - جمعه 3 ژوئن 2016

فرمانده سپاه ناحیه فومن؛

تفکر امام ان تنصرلله ینصرکم ویثبّت اقدامکم بود

در روز 13 خرداد بعد از نماز جماعت مغرب و عشا تعداد 470 نفر از عزیزان بسیجی که عاشقان امام(ره) و ولایت هستند از شهرستان فومن به سمت حرم امام (ره) اعزام شدند تا ارادت خودشان را به آن امام همام نشان بدهند.

به گزارش بهجت نیوز، فرمانده سپاه ناحیه فومن با اشاره به فرارسیدن بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) گفت:سپاه ناحیه فومن در سالگرد ارتحال امام راحل برنامه هایی از جمله  هیئت سینه زنی با حضور بسیجیان جان بر کف را در روز 13 خرداد برگزار کرد و انشاءالله در روز جمعه 14 خرداد هیئت سینه زنی متشکل از بسیجیان از محل حوزه شهری به سمت مصلی نماز جمعه فومن برپا می گردد.

سرهنگ پاسدار میرزاپور گفت:ناحیه فومن دو کاروان پیاده و سواره که کاروان پیاده در تاریخ 3 خرداد با حضور بیست نفر از بسیجیان فومنی به سمت حرم مطهر امام راحل اعزام شدند و همچنین در روز 13 خرداد بعد از نماز جماعت مغرب و عشا تعداد 470 نفر از عزیزان بسیجی که عاشقان امام(ره) و ولایت هستند از شهرستان فومن به سمت حرم امام (ره) اعزام شدند تا ارادت خودشان را به آن امام همام نشان بدهند.

وی در ادامه با اشاره به برنامه های مربوط به ایام ارتحال امام(ره) در شهرستان فومن گفت: الحمدالله مردم همانند همیشه استقبال خوبی داشتند، ما امسال شاهد برگزاری مجالس با شکوه در سالگرد ارتحال آن امام عزیز در شهرستان بودیم که این مطلب نشان می دهد مردم ما همواره به انقلاب خود باور دارند و آرمان های انقلاب همواره زنده می باشد.

قرمانده سپاه ناحیه فومن بیان کرد:نخبگان و خواص جامعه مسئولیت شان نسبت به تفکری که توانست اسلام را در قرن معاصر زنده کند و  اسلام ناب محمدی را به دنیا معرفی کند، مهم و سنگین است و قطعا در این زمینه همه اقشار وظیفه دارند اما نخبگان و خواص جامعه باید در صف اول تللاش کنند تا تفکر و اندیشه امام(ره) به نسل جوان و نوجوان انتقال یابد زیرا تفکر امام ان تنصرلله ینصرکم ویثبّت اقدامکم بود.

سرهنگ پاسدار میرزاپور گفت:الحمدالله خبرگان رهبری بعد از ارتحال امام بزرگوار تصمیم بسیار مهمی را اتخاذ کردند و رهبری معظم انقلاب در واقع پرچمدار شایسته امام(ره) و انقلاب هستند که ادامه دهنده راه امام عزیز هستند و همیشه در فرمایشات خود بر لزوم محافظت و تبیین اندیشه های ناب امام خمینی(ره) تاکید دارند.

وی در پایان اظهار کرد:امروز خطر مهم در ارتباط با تفکر امام خطر تحریف اندیشه های امام است که همه موظفیم اندیشه و تفکر صحیح امام(ره) را به نسل جوان و نوجوان ارائه کنیم تا همواره راه امام راحل ما پاینده باقی بماند.