کد خبر: 42641تاریخ انتشار : 19:11:11 - چهار شنبه 1 ژوئن 2016

دکتر وحید یامین پور در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در فومن؛

توهین آمیزترین اطلاعات تحریف شده را به امام(ره) نسبت می دهند

شب گذشته دکتر وحید یامین پور در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) که به همت هیئت رزمندگان اسلام فومن برگزار شد گفت:اصل و ماهیت انقلاب را گاهی افق و اهداف کوچک زیر سوال می برند،افق امام تغییر عالم بود.

به گزارش بهجت نیوز، شب گذشته دکتر وحید یامین پور در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) که به همت هیئت رزمندگان اسلام فومن برگزار شد گفت:اصل و ماهیت انقلاب را گاهی افق و اهداف کوچک زیر سوال می برند،افق امام تغییر عالم بود.

این فعال رسانه ای با انتقاد به وزارت آموزش و پروش گفت:متاسفانه در معرفی اندیشه های امام (ره)آموزش و پرورش موفق نبوده است و صرفا به چاپ عکس ایشان در صفحه اول کتاب های درسی بسنده شده است. در حالیکه تفکر امام(ره) مکتوب است، محتوای اندیشه امام(ره) روشن است، امامی که صدها بار نگاه جهانی خود را نسیبت به آمریکا ابراز کرده است و فرموده آمریکا شیطان بزرگ است.بعد عده ای می آیند و می گویند امام (ره) با آمریکا مشکل چندانی نداشته است.شخصیت ایشان شخصیتی قرآنی است و منطق ایشان منطبق بر قرآن است، شخصیتی که 80 سال تزکیه کرده است و مراتب عرفان را آنچنان طی کرده است سخنی گزاف در آن دیده نمی شود، وقتی می گوید آمریکا شیطان بزرگ است یعنی آمریکا شیطان اکبر است.

این استاد دانشگاه در ادامه افزود:امام (ره) به مرحوم آیت الله حکیم می گوید تو قیام کن و من اولین کسی هستم که به دنبال تو می آیم و آیت الله حکیم قیام نکرد. امام(ره) فرمود قیام لله باید کرد،یعنی اقامه نماز جماعت برای از بین بردن اهل نفاق و فتنه و متاسفانه بعضی ها این شعار های جهانی را نمی بینند.

یامین پور گفت:امام (ره) فرمود علیه همه ایدئولوژی های ضد انقلاب باید قیام کرد،جنگ ،جنگ حق و باطل است و این نبرد ادامه دارد.طوفانی ترین پیام های امام مربوط به 14 ماه پایانی عمر ایشان است. از جمله این پیام ها می توان به پیام منشور روحانیت، پیام عزل آقای منتظری ، پیام مربوط به تشکیل بسیج و … اشاره کرد.آن وقت می گویند امام (ره) اواخر عمر پشیمان شده بود یا امام از مبارزه ناامید شده بود، توهین آمیزترین اطلاعات تحریف شده را به امام(ره) نسبت می دهند.

وی گفت:جای تاسف دارد که مسئولین نشر و حفظ آثار امام خمینی(ره) اقدامی انجام نمی دهند. باید حق داد به رهبر معظم انقلاب که فقط در مورد تحریف امام(ره) صحبت می کنند، چون امام (ره) را به انقلابی پشیمان تبدیل کرده اند،در واقع این افراد حرف خودشان را از طرف امام(ره) می زنند.جالب است امام بزرگوار قبل از رحلت خودشان در وصیت نامه خود پیش بینی کرده بودند که بعد از فوت من حتما صحبت هایی را به من نسبت می دهند.

دکتر یامین پور در پایان گفت: انشاءالله که بتوانیم ادامه دهنده راه امام(ره) باشیم و با بصیرت با تحریف های موجد از ایشان مقابله کنیم.