کد خبر: 42455تاریخ انتشار : 9:35:39 - دوشنبه 30 مه 2016

حجت الاسلام نوروزیان در جمع دبیران هیئت های منتظران موعود(عج)؛

تکلیف ما انتقال پیام عاشورا و انقلاب است

حجت الاسلام علیرضا نوروزیان عصر روز گذشته در همایش دبیران هیئت های منتظران موعود (عج) سپاه ناحیه فومن با تاکید بر برگزاری جلسات هیئت های منتظران موعود گفت:همه ما موظفیم جلسات هیئت های منتظران موعود (عج) را به شکل صحیح برگزار کنیم.

به گزارش بهجت نیوز، حجت الاسلام علیرضا نوروزیان عصر روز گذشته در همایش دبیران هیئت های منتظران موعود (عج) سپاه ناحیه فومن با تاکید بر برگزاری جلسات هیئت های منتظران موعود گفت:همه ما موظفیم جلسات هیئت های منتظران موعود (عج) را به شکل صحیح برگزار کنیم.

مسئول تربیت و آموزش سپاه ناحیه فومن اظهار کرد: این جلسات در ماه فرصت بسیار خوبی است تا مطالب مهم و حساس کشور را به بسیجیان منتقل کنیم.در واقع حضور همه بسیجیان در این جلسات را باید به عنوان فرصت بسیار ارزشمند در نظر گرفت و باید تلاش کرد سطح محتوایی این جلسات را ارتقاء داد.

وی خاطرنشان کرد: تکلیف ما انتقال پیام عاشورا و انقلاب است و از جمله مطالبی که می توان در این جلسات شرح داد تشریح فرمایشات رهبر معظم انقلاب می باشد زیرا اگر فرمایشات ایشان مورد توجه مسئولین و مردم قرار بگیرد و اجرا بشود بسیاری از مشکلات کشور حل خواهد شد.