کد خبر: 42320تاریخ انتشار : 1:44:42 - جمعه 27 مه 2016

شنیده ها حکایت از آن دارد؛

کانون توسعه شهرستان شفت تشکیل می شود

شنیده ها حکایت از آن دارد که سید تقی موسویان یکی از نامزدهای انتخابات مجلس دهم ، در حال تلاش برای راه اندازی انجمنی موسوم به کانون توسعه شهرستان شفت است و گویا مقدمات این کار را نیز فراهم کرده است.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از پایگاه خبری ورس از شفت ، شنیده ها حکایت از آن دارد که سید تقی موسویان یکی از نامزدهای انتخابات مجلس دهم ، در حال تلاش برای راه اندازی انجمنی موسوم به کانون توسعه شهرستان شفت است و گویا مقدمات این کار را نیز فراهم کرده است.

وی در یکی از این جلسات هدف از تشکیل این انجمن را پیگیری مطالبات مردم شفت قلمداد کرده است  و گفته تصمیم دارد بسیاری از فعالان اجتماعی این شهرستان را به این انجمن دعوت کند.

شنیده شده است موسویان در یکی از این جلسات آمادگی خود را برای کمک به حجت الاسلام مهدی افتخاری منتخب مردم فومن و شفت در مجلس دهم اعلام کرده و گفته است در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان آماده همکاری و مشاوره است.

شنیده های دیگر ما حکایت از آن دارد ؛ موسویان در جایی دیگر گفته است ، آماده کمک به مدیران شهرستان است . وی در آن جلسه گفته جمع کثیری از مردم  به وی رای داده اند و اکنون انتخابات تمام شده و  مردم شفت از وی انتظار دارند.

  1. شفتی گفت:

    دورودبرموسویان

  2. علی گفت:

    موسویان مشکل دارند و ……… . تا دیروز ……حلقه به گوش……… بود وقتی بعنوان فرماندار انتخاب نشد به جهت عملکرد ضعیبف خودش را مطرح می نماید