کد خبر: 42241تاریخ انتشار : 10:49:06 - پنجشنبه 26 مه 2016

حفظ ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب وظیفه‌ی یکایک ماست

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن گفت؛ حفظ ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی همیشه و در همه‌ دوران‌ها وظیفه‌ی یکایک افراد جامعه دانست.

به گزارش بهجت نیوز ، همزمان با فرارسیدن  آزاد سازی خرمشهر ، نمایشگاه  عکس نمایشگاه عکس یاد یاران روز دوشنبه سوم  خرداد ماه  در مجتمع فرهنگی و هنری  حضرت سیدالشهداء (ع)  فومن  گشایش یافت.

یوسف نیک  انجام  با اشاره به اهمیت زنده نگه  داشتن یاد و خاطره رزمندگان  هشت سال  دفاع  مقدس ،  اظهار داشت : حفظ ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی همیشه و در همه‌ دوران‌ها وظیفه‌ی یکایک همه  افراد جامعه دانست  و در واقع باید این نکته را در نظر داشته باشیم که این انقلاب با رنج‌های فراوان و از جان گذشتگی جوانان این مرز و بوم به دست آمده است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  فومن ، هدف از برگزاری این نمایشگاهها را آشنایی و شناخت تمامی آحاد مردم از رشادت ها و ایثار مدافعان خرمشهر و پیروزی رزمندگان اسلام علیه کفار دانست و افزود: اگر امروز ما آزادی ، رفاه ، امنیت و استقلال در کشور داریم به برکت خون پاک شهداست و ما مدیون از جان گذشتگی های ایثارگران عزیز هستیم.

وی  تصریح کرد :به منظور ارج نهادن و همچنین یاد و خاطره رشادت ها و فداکاریهای حماسه سازان آزادی خرمشهر ، تعداد ٥٠ قطعه  عکس  از دوران هشت سال دفاع مقدس از آثار عکاسان مطرح کشور بمدت یک هفته برای بازدیدعموم دایر می باشد.

نیک انجام  در پایان خاطر نشان  کرد : علاقه مندان به بازدید از این نمایشگاه می توانند تا  دهم  خرداد  ماه همه روزه از ساعت٨ صبح الی ۱٧ عصر به نشانی فومن ، خیابان شهید بهشتی ، مجتمع  فرهنگی و هنری  مراجعه کنند.

363686_orig 363691_orig 363692_orig 363693_orig