کد خبر: 42234تاریخ انتشار : 2:22:27 - پنجشنبه 26 مه 2016

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان:

مسیر فومن–سراوان یک طرفه نمی شود

در مدت اجرای مرمت درز انبساط پل کوزان، جاده فومن–سراوان به عبور و مرور خودروها با محدودیت ترافیکی همراه خواهد بود و مسئله ی یک طرفه بودن وجود ندارد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از خزر آنلاین ، علی خاوری، مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان در گفتگو با خبرنگار خزر توضیحاتی در مورد محدودیت های ترافیکی در مسیر جاده فومن–سراوان ارائه کرد و اظهار داشت: در مدت اجرای مرمت  درز انبساط  پل کوزان ، جاده فومن–سراوان به عبور و مرور خودروها  با محدودیت ترافیکی همراه خواهد بود و مسئله ی یک طرفه بودن وجود ندارد.

وی ادامه داد: در این محورها حوزه ی راهداری مشغول به فعالیت است و بر اساس ژوئن هایی که دارند هر چند وقت یک بار باید این ژوئن ها بازسازی شوند.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان تصریح کرد: این مسئله نه تنها در پل کوزان، بلکه در پل آستانه که چند وقت دیگر آغاز خواهد شد و یا پل بهارستان در محور آستارا-آقچای و یا محور توتکابن نیز صورت گرفته است و هر چند وقت یک بار صورت می گیرد و جزئی از کارهای راهداری محسوب می شود.

خاوری با بیان اینکه این مسیر یک طرفه نخواهد شد خاطر نشان کرد: محدودیت های ترافیکی برای این محور در نظر گرفته خواهد شد.

وی همچنین در خصوص وضعیت محور رستم آباد – رودبار (اینجا را بخوانید) با بیان اینکه رانندگان باید به علائم راهنمایی و رانندگی و هشدار های پلیس در این محور توجه کنند تا شاهد تصادفات رانندگی نباشیم تصریح کرد: نمی توانیم زمان دقیق پایان پروژه را اعلام کنیم زیرا ممکن است اتفاقی رخ دهد که در روال انجام کار اختلالی ایجاد کند اما اگر همه چیز براساس پیشبینی صورت بگیرد طی دوهفته یا نهایتا 20 روز آینده شاهد اتمام پروژه خواهیم بود.

علی خاوری با اشاره به وضعیت فعلی روند پروژه ترمیم آزادراه محور رستم آباد – رودبار اذعان کرد: از یک یا دو روز آینده، تزریق بتن آغاز خواهد شد که سرعت این عملیات بسیار زیاد است.