کد خبر: 41528تاریخ انتشار : 2:21:54 - جمعه 20 مه 2016

در جمع فرماندهان پایگاه شهر فومن؛

سرهنگ میرزاپور:با آنچه که ارزش های اسلامی را تهدید کند مقابله کنیم

ولادتی که پشت سر گذاشتیم ولادت حضرت علی اکبر (ع)دو پیام مهم در برداشت. در واقع دو شعار گفتار و عمل را از علی اکبر امام حسین(ع) به یادگار داریم. این جوان بنی هاشم هم دارای بصیرت دینی و هم دارای بصیرت سیاسی بود. انشالله حرکت روزانه جوانان ما حرکت بنی هاشمی باشد و با الگوگیری از آن حضرت هر زمین ایران را به عنوان کربلای امام حسین(ع) بدانند.

فرمانده سپاه ناحیه فومن در جمع فرماندهان پایگاه های بسیج حوزه شهید دستغیب شهری در مسجد حضرت علی اصغر(ع)ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز آزادسازی خرمشهرگفت:ولادتی که پشت سر گذاشتیم ولادت حضرت علی اکبر (ع)دو پیام مهم در برداشت. در واقع دو شعار گفتار و عمل را از علی اکبر امام حسین(ع) به یادگار داریم. این جوان بنی هاشم هم دارای بصیرت دینی و هم دارای بصیرت سیاسی بود. انشالله حرکت روزانه جوانان ما حرکت بنی هاشمی باشد و با الگوگیری از آن حضرت هر زمین ایران را به عنوان کربلای امام حسین(ع) بدانند.

سرهنگ میرزاپور گفت:اگر امروز ما امنیت و آرامش داریم باید مدیون بسیج و بسیجی باشیم. بنده در هر جایی از موضوع شهدا و بسیج دفاع میکنم. ما باید با آنچه که ارزشهای اسلامی را تهدید کند مقابله کنیم. امروز بسیج هم تشکل است و هم تفکر. یک سازمان منسجم و انسجام یافته است. امروز محور و ستون های اصلی بسیج مشخص است. عشق و ایمان،همت وبصیرت. اگر عشق و ایمان نباشد، در مسیر حرکت خود هیچ تصوری را درک نمیکنیم. اگر همت نباشد آنچه در قله است را نمیبینیم و به موضوعات کوچک اکتفا میکنیم.اگر بصیرت نداشته باشیم،یقینا راه را اشتباه خواهیم رفت حتی اگر ایمان داشته باشیم.

وی در ادامه اظهار داشت:همه ما میدانیم که در خرمشهر عزیز چه گذشت. خیانت بنی صدر در آن زمان گویای بسیاری از واقعیت ها می باشد. خرمشهر،خونین شهر شد. امروز همان بنی صدرها در حال رشد هستند. باید بسیار مراقب باشیم زیرا دشمن به بهانه های مختلف در صدد ضربه زدن به ماست.

سرهنگ میرزاپور گفت:باید به برنامه های تحولی توجه داشته باشیم نه صرفا شکل کار. الگوهای تحول مساجد،خانواده های شهدا و پایگاه های بسیج ما هستند.انشاالله بتوانیم در کنار همدیگر گوش به فرمان حضرت آقا باشیم.

وی در پایان ضمن تشکر از فرماندهان پایگاه تاکید کرد: که این روزها دشمنان به بهانه جشن گرفتن اعیاد میخواهند رنگ و بوی ارزش های اسلامی را کم رنگ کنند پس باید به موقع و با بصیرت اقدام کنیم. ما مدیون شهدا هستیم که از حرم وحریم دفاع کردند. انشاالله که خداوند ما را در این راه ثابت قدم نگه دارد.