کد خبر: 41447تاریخ انتشار : 0:51:20 - پنجشنبه 19 مه 2016

رئیس هیات فوتبال فومن در تمرین شهرداری؛

مرآت:یک افتخار به جمع افتخارات فومن اضافه می شود

امروز در حالی تمرین شهرداری فومن شروع شدکه اعضاء هیئت مدیره و مدیر عامل باشگاه شهرداری فومن در تمرین حضور داشتند.

به گزارش بهجت نیوز،دیروز در حالی تمرین شهرداری فومن شروع شد که اعضاء هیئت مدیره و مدیر عامل باشگاه شهرداری فومن در تمرین حضور داشتند.

مجید مرات رئیس هیئت فوتبال شهرستان فومن دقایقی قبل از شروع تمرین به صحبت با بازیکنان پرداخت.
مرآت با تشکر از بازیکنان و کادر فنی تیم گفت: از همه اعضاء تیم که تا کنون خوب کار کرده اند  تشکر میکنم.

وی گفت:همانطور که میدانید تیم ما از شانس های صعود است و  ما 4 امتیاز از تیم شهید کریمی جویبار جلو هستیم، تیم ما 3 بازی و تیم شهید کریمی هم باید 2 بازی انجام دهد. هنوز صعودمان مشخص نیست باید این بازی را ببریم تا صعود کنیم و انشالله با یک بازی حساب شده و خوب مقابل شهدای بابلسر به امید خدا 3 امتیاز را کسب می کنیم تا برای اولین بار به لیگ دو صعود کنیم.

رئیس هیئت فوتبال فومن اظهار داشت: :وقتی تیم ما در این شرایط عالی قرار می گیرد مطمئنا کسانی هستند که دوست ندارند تیم به لیگ دسته دوم کشور صعود کند و دوست دارند تیم درجا بزند. اولین موضوعی که در فوتبال کشور شاهد هستیم ایجاد اختلاف میان افراد تیم است.
وی در ادامه افزود: افرادی در فومن هستند که نمی خواهند تیم نتیجه بگیرد ولی شما پاسخ آنها را با بازی خوب داده اید.در شهر شایعه پراکنی می کنند که این شایعه ها این است که قرار است سال بعد فلان کس عوض شود یا فلان کس نمی خواهد پول بدهد و یا …. ما برای رسیدن به لیگ دو همه اینها را نادیده گرفتیم تا یک افتخار به جمع افتخارات شهر فومن اضافه شود.
مرآت گفت: ما خواهان آن نیستیم که حاشیه وارد تیم شود و بشدت تمام شایعه ها را تکذیب میکنیم و این قول را به شما و هواداران می دهیم که هیچ خبری در تیم نیست و این ها شایعه ای بیش نیست.
وی در ادامه گفت: خدا را شکر امسال از یک پشتوانه مالی خوبی برخوردار هستیم که جا دارد از جناب مهندس حاج احمد خدابنده لو تشکر ویژه نماییم.
نمیدانیم چطور باید این همه زحمت را جبران کنیم .خداوند پاداش الهی را برایشان اعمال کند. چه برای شهر و چه برای تیممان سنگ تمام گذاشته است. فردی که بیش از یک میلیارد هزینه می کند تا خانه کشتی تاسیس گردد و 300 میلیون می دهد تا ورزشگاه آزادی را بازسازی کند واقعا جای تشکر دارد.آقای خدابنده لو می گوید این هزینه ها را بنا بر نیتی که داشته ام انجام دادم و دوست ندارم اسمم در جایی برده شود ،من با عشق و تعصب به شهرم این کار را انجام داده ام.

رئیس هیات فوتبال فومن اظهار داشت: ایشان دوست دارد این کمک ها ادامه پیدا کند حتی چند وقت پیش به همراه مهندس خدابنده لو به ورزشگاه انقلاب رفتیم.ورزشگاهی که بیش از ده سال است که به حال خود رها شده است و فقط 20% رشدفیزیکی داشته است و وزارت ورزش هم گفته است که این ورزشگاه ها را به بخش خصوصی واگذار کنید. مهندس دنبال این است که ورزشگاه را بگیرد حتی گفته است کار های ورزشگاه را در تهران پیگیری می کند تا این ورزشگاه ساخته شود. حتی شاید برای همه جالب باشد که ورزشگاه شهید کاظمی در تهران که الان متعلق به پرسپولیس تهران است را مهندس خدابنده لو و شرکت ساختمانی ایشان ساخته است. ما بشدت دنبال این هستیم که ورزشگاه را بگیرد و ورزشگاه ساخته شود تا برای لیگ های بالا تر مورد استفاده قرار گیرد.

مرآت در پایان اظهار کرد: این را به شما عزیزان بگویم که هیچ دغدغه مالی نداشته باشید و فقط به فکر فوتبالتان باشد. تا جشن صعود بزرگی را بگیریم و بعد از چندین سال مردم خوب فومن را خوشحال کنیم و در آخر برای شما عزیزان آرزوی موفقیت دارم.

  1. احمد گفت:

    مرآت:یک افتخار به جمع افتخارات فومن اضافه می شود —-این جمله خیلی معنی دارد اگرممکنه بفرمائید افتخارات دیگر چی بوده تا معنا و مفهوم جملاتش مشخص شود منتظرجواب کاربران هستیم