کد خبر: 41366تاریخ انتشار : 10:53:34 - جمعه 20 مه 2016

کلید تغییرات به کدام جهت می چرخد؟

پس از انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که با انتخاب حجت الاسلام محمدمهدی افتخاری همراه بود هر چه به آغاز فعالیت نمایندگان منتخب در بهارستان نزدیک می شویم بازار شایعات و اخبار انتصابات داغ تر می شود.

پس از انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که با انتخاب حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری همراه بود هر چه به آغاز فعالیت نمایندگان منتخب در بهارستان نزدیک می شویم بازار شایعات و اخبار انتصابات داغ تر می شود.

در این راستا شنیده ها حکایت از آن دارد که معاون اسبق یکی از فرمانداری های دو شهرستان به زودی سکاندار اجرایی یکی از این شهرها خواهد شد و یکی از روسای ادارات فرهنگی باید بعد از چند سال ادامه خدمت خود را در شهرستان دیگری سپری نماید و یا در خبری دیگر رئیس نهادی خدماتی در یکی از دو شهرستان نیز باید بزودی با محل خدمتش وداع کند.

همچنین برخی شنیده ها حاکی از آن است که گزینه هایی نیز برای برخی از ادارات مطرح هستند که حتی در انتخابات شورای اسلامی  گذشته که اکثریت کاندیداها تایید شدند ،آنها تایید نشدند و این مسئله در صورت صحت تاثیر جدی در برهم خوردن فضای اتحاد و همدلی میان گروه های مختلف را خواهد داشت.

با تمام این اوصاف نگاه ها همچنان به دستان حاج مهدی است ,مردی که همای سعادت در اسفند ۹۴ بر دوشش نشست چه تصمیمی خواهد گرفت؟ آیا مرد محبوب این روزهای فومن اقدام به تغییرات گسترده در بین مسئولین اجرایی دو شهرستان خواهد کرد؟ آیا در انتصاب افراد جدید اصول انقلابی بودن و ولایت مدار بودن که در مخالفت با فتنه آمریکایی اسرایلی ۸۸ نمودار می شود، مد نظر قرار خواهد گرفت؟

آیا منتخب جوان و خوش آتیه فومنی با نگاهی واقع بینانه از وجود افراد متعهد، کاردان و خبره استفاده خواهد کرد؟

بدیهیست پاسخ همه این سوالات فقط و فقط با گذشت زمان مشخص خواهد شد.

 1. تعمیر لازم نیست، تغییرش دهید.

 2. Tohid گفت:

  با روی کار آمدن نماینده ی جدید تغییر در سطوح مختلف مدیریت اجتناب ناپذیر است، برای اجتناب از عدم هماهنگی و تعامل باید مدیرانی هم سو و همراه با نماینده در راس امور باشند..

 3. ناشناس گفت:

  سلام
  بله تغیرات اجتناب ناپذیره
  اما خواسته همه ما فومنی های که به حاج مهدی رای دادیم و آبرو گذاشتیم اینه از مدیران متعهد و کاردان و بومی استفاده کنند خط قرمز ما فتنه ۸۸ هست خدای نکرده از حامیان فتنه استفاده نشه

 4. مجید گفت:

  اگه حاج مهدی بخواد از حامیان فتنه استفاده کنه ما دیگه ازش حمایت نمی کنم

 5. ایمان گفت:

  نماینده منتخب باید فقط در چارچوب ولایت مطلقه فقیه و ارزش های انقلابی و دینی حرکت نماید و تغییر و تحول مدیران اجرایی شهرستانهای فومن و شفت از جمله ………………………….. باید جهت پیشبرد اهداف در اولویت اصلی و اولیه ایشان باشد . مشاوران ارجمند حاج مهدی عزیز و مدیران محترم روزنامه پر تلاش بهجت نیوز شما را به خون پاک شهداء موارد به اطلاع نماینده جوان و با کفایت شهرستانهای فومن و شفت برسانید. رمز موفقیت هر مدیری انتصاب نیرو های لایق و وفا دار به نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد.

  • مریم گفت:

   ممنون از مقاله پربار شما
   بهجت نیوز خیلی خوب و فعاله
   امیدوارم حاجی افتخاری هم نماینده موفقی باشه برا فومن و شفت