کد خبر: 41306تاریخ انتشار : ۱:۱۵:۳۹ - دوشنبه ۲۷ ارد ۱۳۹۵

مسعود بهاری روابط عمومی فرمانداری فومن

موفقیت سازمان ها به عملکرد روابط عمومی ها وابسته است

مسعود بهاری روابط عمومی فرمانداری فومن ضمن تبریک روز روابط عمومی اظهار کرد: ۲۷اردیبهشت ماه روزیست که درسطح جهانی نیزبه عنوان روزارتباطات وجامعه اطلاعاتی نامگذاری شده است.

به گزارش بهجت نیوز، مسعود بهاری روابط عمومی فرمانداری فومن ضمن تبریک روز روابط عمومی اظهار کرد: ۲۷اردیبهشت ماه روزیست که درسطح جهانی نیزبه عنوان روزارتباطات وجامعه اطلاعاتی نامگذاری شده است.
وی افزود: نامگذاری این روز به نام روز ارتباطات و روابط عمومی فرصت ارزنده‌ای برای تبیین اهمیت و نقش بی بدیل و اثرگذار روابط عمومی در تغییر و تحول سازمانی و ارتباطات و ارج نهادن به زحمات و دستاوردهای تلاشگران عرصه اطلاع رسانی است.
روابط عمومی فرمانداری فومن با بیان اینکه امروزه نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان نقشی قابل توجه است، گفت: در حال حاضر اهمیت و کارکردهای روابط عمومی بسیار گسترده شده است.
بهاری با بیان اینکه برای توسعه و ترقی سازمان حضور روابط عمومی موفق، بسیار ضروری به شمار می‌رود، تصریح کرد: روابط عمومی در جوامع امروزی حایز اهمیت است و دوستان و دشمنان نیرومندی در میان اندیشمندان و صاحبنظران دارد.
وی خاطرنشان کرد: نقش روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیتهای حرفه ای، علمی و الکترونیکی،‌ از مشخصه های جدید روابط عمومی در عصر ارتباطات است.
روابط عمومی فرمانداری فومن اظهار کرد: اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.
بهاری با اشاره به تعامل اصحاب رسانه با روابط عمومی، افزود: آگاه‌سازی جامعه وظیفه‌ای مهمی بوده که بر گردن روابط عمومی‌ها نهاده شده است و اصحاب رسانه با این قشر همکاری دارند.