کد خبر: 41306تاریخ انتشار : 1:15:39 - دوشنبه 16 مه 2016

مسعود بهاری روابط عمومی فرمانداری فومن

موفقیت سازمان ها به عملکرد روابط عمومی ها وابسته است

مسعود بهاری روابط عمومی فرمانداری فومن ضمن تبریک روز روابط عمومی اظهار کرد: 27ارديبهشت ماه روزيست که درسطح جهاني نيزبه عنوان روزارتباطات وجامعه اطلاعاتي نامگذاري شده است.

به گزارش بهجت نیوز، مسعود بهاری روابط عمومی فرمانداری فومن ضمن تبریک روز روابط عمومی اظهار کرد: 27ارديبهشت ماه روزيست که درسطح جهاني نيزبه عنوان روزارتباطات وجامعه اطلاعاتي نامگذاري شده است.
وی افزود: نامگذاری این روز به نام روز ارتباطات و روابط عمومی فرصت ارزنده‌ای برای تبیین اهمیت و نقش بی بدیل و اثرگذار روابط عمومی در تغییر و تحول سازمانی و ارتباطات و ارج نهادن به زحمات و دستاوردهای تلاشگران عرصه اطلاع رسانی است.
روابط عمومی فرمانداری فومن با بیان اینکه امروزه نقش روابط عمومي ها در کمک به تصميم گيري هاي مديريتي و استراتژيک يک سازمان نقشي قابل توجه است، گفت: در حال حاضر اهمیت و کارکردهای روابط عمومی بسیار گسترده شده است.
بهاری با بیان اینکه برای توسعه و ترقی سازمان حضور روابط عمومی موفق، بسیار ضروری به شمار می‌رود، تصریح کرد: روابط عمومي در جوامع امروزي حايز اهميت است و دوستان و دشمنان نيرومندي در ميان انديشمندان و صاحبنظران دارد.
وی خاطرنشان کرد: نقش روابط عمومي به عنوان ابزار مديريتي براي فعاليتهاي حرفه اي، علمي و الکترونيکي،‌ از مشخصه هاي جديد روابط عمومي در عصر ارتباطات است.
روابط عمومی فرمانداری فومن اظهار کرد: اهميت جايگاه روابط عمومي در عصر ارتباطات و در دوراني که اطلاع‌رساني در همه عرصه‌ها پيشتاز است، دوچندان شده است به گونه اي که موفقيت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعاليت هاي تخصصي به عملکرد روابط عمومي‌هاي آن‌ها وابسته است.
بهاری با اشاره به تعامل اصحاب رسانه با روابط عمومی، افزود: آگاه‌سازی جامعه وظیفه‌ای مهمی بوده که بر گردن روابط عمومی‌ها نهاده شده است و اصحاب رسانه با این قشر همکاری دارند.