کد خبر: 41250تاریخ انتشار : 15:23:32 - شنبه 14 مه 2016

پس از حاشیه سازی های انتخاباتی هلال احمر فومن

یوسفی:سیاست در هلال احمر جایی ندارد/هلال احمر را سیاسی ندانیم

روز گذشته چهارمین دوره انتخابات شورای اجرای مجمع جمعیت هلال احمر فومن همزمان در سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز، روز گذشته چهارمین دوره انتخابات شورای اجرای مجمع جمعیت هلال احمر فومن همزمان در سراسر کشور برگزار شد.متعاقب انتخاب نفرات برگزیده در گروه ها و کانال های تلگرام مطالبی مبنی بر دخالت جریان خاص سیاسی در برگزاری این انتخابات منتشر شد که برای روشن شدن اذهان شهروندان در این زمینه با یکی از امدادگران قدیمی هلال احمر ابراهیم یوسفی گفتگو کردیم.

یوسفی ضمن اشاره به برگزاری سراسری این انتخابات گفت:طبق اساس نامه انتخابات داوطلبین نمی توانند هلال احمری باشند و شورای اجرایی باید از بیرون جمعیت هلال احمر تشکیل شود.

وی ادامه داد: از 6 ماه گذشته در سایت هلال احمر و روزنامه های کثیرالانتشار آگهی ثبت نام منتشر شد و حتی در ورودی جمعیت هلال احمر فومن اطلاعیه ثبت نام برای این انتخابات نصب شده بود که داوطلبین محترم حتما باید در سامانه مدنظر ثبت نام بفرمایند.

یوسفی گفت:کل کاندیداها هفت نفر بودند که از این افراد دو نفر رای نیاوردند، این افراد همگی سابقه همکاری با جمعیت هلال احمر فومن داشتند.از منتخبین مدنظر دکتر اسماعیلی پزشک هلال احمر هستند،جلیل سندی و جمال محمدی در سال های اخیر همواره در همه عرصه ها همراه و همیار جمعیت هلال احمر بودند و هستند ،خانم زیده سرایی امدادگر هلال احمر هستند،حتی دوستان هلال احمری دیگری داوطلب شدند که بنا بر بند های ثبت نام از جمله سابقه اجرایی و مدرک تحصیلی ردصلاحیت سدند مثلا بنده مدرک تحصیلی لیسانس نداشتم یا آقای تورج جمالی کاردانی داشت و همینطور آقای خاکی عضور شورای قبلی که دیر ثبت نام کرد و رد صلاحیت شد.

سیاست در هلال احمر جایی ندارد

ما سال هاست در هلال احمر فومن داوطلبانه کار می کنیم و بدون توجه به مسایل سیاسی و باند بازی فقط دنبال امدادرسانی در حوادث و بحران ها بوده و هستیم، توصیه بنده به همه عزیزان این است که هلال احمر را جناحی و سیاسی ندانیم تا همچنان امدادگران جوان فومنی فارغ از وابستگی های جناحی فقط در امداد رسانی متمرکز باشند.

 1. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشید چرا بعضی از کانال ها میخواند امداگران جمعیت فومن زیرسوال ببرند ما امدادگران بی طرفیم وبی غرظ .من حرف آقای یوسفی کامل قبول دارم

 2. امیر گفت:

  احسنت بر جناب یوسفی

 3. Amir گفت:

  ممنون آقای یوسفی امدادگر با سابقه شهر ما 🌷🌷🌷🌷

 4. حامد گفت:

  ممنون اقای یوسفی از نظر شایسته شما

 5. حامد گفت:

  احسنت به شما بانظر خوبتان

 6. ایدین گفت:

  باسلام. دوست عزیز ما . آقای یوسفی کاملا درست عرض کردن و اون دسته از اقایون خاص که دم از جناح بازی و سایر کارهای دروغین میزنن خودشون متشکله از تهمت و ریا هستند. اونا کسانی هستند که دم از امام حسین میزنن اما هیچ چیزی در موردش نمیدونن . متاسفام برای اون دسته از افراد. آقای یوسفی که از اول مربی ما. دوست ما و کلا کسی بوده که از بدو ورودم به هلال احمر ایشون رو شناختم و تا جایی که میدونم از جون برای این سازمان مایه گذاشتن و هنوزهم همون طو هستند. من کانلا ایشون رو قبول دارم و هیچ امدادگری تو هلال احمر به پای ایشون نرسیده و نخواهد رسید.

 7. ایدین گفت:

  سلام. آقای یوسفی . احسنت بر شما که همیشه طرفدار حق بوده اید و هستید و میدانم که خواهید بود. درود بر شما امدادگر پرتوان جمعیت هلال احمر فومن.

 8. AIDIN گفت:

  درود بر شما جناب یوسفی احسنت

 9. سید یوسف مرتضوی گفت:

  احسنت به آقای یوسفی خیلی عالی واقعا دیدگاه ما را نسبت هلال احمر روشن کردید چون واقعا این روزها شایعات زیادی نسبت به هلال احمر در سطح شهرستان گفته میشود .خیلی متشکریم