کد خبر: 41150تاریخ انتشار : 1:23:23 - جمعه 13 مه 2016

پیام عدم استقبال نمایندگان خبرگان گیلان از رفسنجانی چیست؟

مطمئنا حضور هاشمی در گیلان برخلاف آن چه که در ظاهر نشان می دهد، شرکت در چند مراسم افتتاحیه و کلنگ زنی پروژه های عمرانی نبوده است.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از ۸دی، هاشمی رفسنجانی امروز وارد گیلان شد و مورد استقبال جمعی از نمایندگان گیلان قرار گرفت. خسته بند، لاهوتی، جعفرزاده، خصوصی به وضوح در تصاویر این مراسم دیده می شوند.

البته آن چه که بیشتر برای هاشمی سرنوشت ساز است و می تواند عملا به او بفهماند که نباید به رای نمایندگان گیلان در مجلس خبرگان رهبری برای تصدی بر ریاست این مجلس دل خوش کند، عدم استقبال هیچ یک از ۴ نماینده گیلان از وی بوده است.

حجت الاسلام پروایی که نه تنها به استقبال هاشمی نرفت بلکه به انتقاد از سفرهای استانی او پرداخت و آیت الله قربانی هم استقبالی از هاشمی به عمل نیاوردند. آیت الله رمضانی هم که گویا در هامبورگ به سر می برد و آیت الله اشکوری هم به نظر می رسد در قم شرف حضور داشته باشد و حتی در صورت حضور این دو نیز نمی شد احتمال چندانی برای استقبالشان از آیت الله رفسنجانی قائل بود. 

مطمئنا حضور هاشمی در گیلان برخلاف آن چه که در ظاهر نشان می دهد، شرکت در چند مراسم افتتاحیه و کلنگ زنی پروژه های عمرانی نبوده است. هاشمی شاید نیم نگاهی به رای نمایندگان گیلان در مجلس خبرگان رهبری برای تصدی بر کرسی ریاست مجلس خبرگان داشته و کمتر کسی است که از علاقه هاشمی و خاندانش به قدرت بی اطلاع باشد!

 1. ناشناس گفت:

  آیت الله قربانی برای دیدن ایشون به محل اقامت اقای هاشمی رفسنجانی رفتن

  • مدیر سایت گفت:

   با سلام خدمت شما
   بله به دیدار رفتند در محل اقامت ایشون
   ولی درمراسم استقبال رسمی نبودند …

 2. ایمان گفت:

  مدیریت محترم سایت با سلام وارادت افراد مشروحه بالا از جمله ح ل و غ ج که از افراطی های اصلاح طلب حامی فتنه گران 88 گیلان هستند لطفا شک نکنید . حم خ هم که شکست خورده سیاسی است . ولی برای آقای حس خ متاسفیم خدایش هدایتش کند .