کد خبر: 40964تاریخ انتشار : 14:47:21 - سه شنبه 10 مه 2016

سرهنگ میرزا پور در گفتگو با بهجت نیوز:

ما نیازمند بصیرت حسینی،بصیرت خمینی و بصیرت خامنه ای هستیم

سرهنگ میرزاپور : امام حسین علیه السلام پاسدار بزرگ اسلام ناب محمدی بودند که با خون خود مسیر اسلام اصیل را حفظ کردند و امروز ما همه مدیون سیدالشهداء (ع) و شهدای والامقام کربلا هستیم.

به گزارش بهجت نیوز؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فومن به مناسبت میلاد امام حسین علیه السلام و روز پاسدار با اشاره به اعیاد شعبانیه گفت: اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام الگو های بزرگ جهانی هستند و ما باید در اعمال و کردار خود از امامان بزرگوار شیعه تبعیت کنیم.

سرهنگ میرزاپور اضافه کرد: امام حسین علیه السلام پاسدار بزرگ اسلام ناب محمدی بودند که با خون خود مسیر اسلام اصیل را حفظ کردند و امروز ما همه مدیون سیدالشهداء (ع) و شهدای والامقام کربلا هستیم.

وی اشاره کرد:امروز پرچم حفاظت از اسلام محمدی در دستان رهبر معظم انقلاب است و همه ما باید عامل فرمایشات فرماندهی معظم کل قوا باشیم.باید توجه کرد که تا زمانی که فرمایشات حضرت آقا مدنظر ما باشد انقلاب حفظ می شود،کشور حفظ می شود.امروز حضرت آقا تاکید بر داشتن بصیرت توسط آحاد مردم دارند.امروز همه ما نیازمند بصیرت حسینی،بصیرت خمینی و بصیرت خامنه ای هستیم.

سرهنگ میرزاپور در پایان با تشکر از مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه و همیشه پشتیبان انقلاب اسلامی اظهار امیدواری کرد که همه مسئولین کشور با مدنظر داشتن فرمایشات رهبر معظم انقلاب به تکلیف انقلابی و شرعی خویش عمل کنند و شرمنده امام و شهدا و خانواده های معظم شهیدان نباشند.