کد خبر: 40953تاریخ انتشار : 13:10:11 - سه شنبه 10 مه 2016

صبح امروز در استانداری گیلان؛

دیدار اعضای ستاد بزرگداشت آیت الله بهجت با استاندار گیلان

اعضای ستاد بزرگداشت آیت الله بهجت فومنی در استانداری گیلان با دکتر محمدعلی نجفی استاندار گیلان دیدار کردند.

به گزارش بهجت نیوز، صبح امروز به مناسبت فرارسیدن هفتمین سالگرد ارتحال عالم عامل و عارف کامل حضرت آیت الله العظمی بهجت فومنی رضوان الله علیه اعضای ستاد بزرگداشت آیت الله بهجت فومنی در استانداری گیلان با دکتر محمدعلی نجفی استاندار گیلان دیدار کردند.

دکتر محمد علی نجفی در این دیدار با اشاره با جایگاه ممتاز حضرت آیت الله بهجت فومنی در جهان اسلام گفت: وجود ایشان امتیاز بی بدیلی برای استان گیلان است و ما باید بکوشیم برای تعالی فرهنگی و معنوی استان از این امتیاز بهره کافی و وافی ببریم.

وی با اشاره به شهرت گریزی مرحوم آیت الله بهجت بیان کرد: کرامات و نکات مربوط به زندگی آیت الله بهجت فومنی بعد از ارتحال ایشان توسط شاگردان و یاران شان منعکس شد و رسانه ها باید بیش از پیش در معرفی شخصیت علمی و عرفانی ایشان به جهان اسلام بکوشند و در این راستا برگزاری کنگره ملی حضرت آیت الله العظمی بهجت فومنی بسیار تاثیرگزار خواهد بود.

استاندار گیلان در پایان ضمن تشکر از زحمات اعضای ستاد بزرگداشت آیت الله بهجت فومنی اظهار داشت: همگان از جمله مسئولین استانی موظف به حضور در مراسم هفتمین بزرگداشت ارتحال آیت الله بهجت فومنی می باشند.

لازم به ذکر است مراسم هفتمین سالگرد ارتحال آیت الله العظمی بهجت فومنی عصر روز پنج شنبه 23 اردیبهشت در مسجد حضرت ولی عصر(عج) بالامحله شهرستان فومن برگزار می گردد.