کد خبر: 40816تاریخ انتشار : 19:44:40 - یکشنبه 8 مه 2016

منتخب اول قم در مجلس شورای اسلامی؛

اصولگرایان اکثریت مجلس آینده را تشکیل می‌دهند/ ریاست مجلس دهم با اصولگرایان است

منتخب مردم قم در مجلس با اشاره به اعلام حمایت 181 نفر از فراکسیون فراگیر با حضور لاریجانی گفت: ریاست مجلس دهم به دلیل حضور بیشتر اصولگرایان در مجلس دهم با جریان اصولگرایی خواهد بود.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از خبرگزاری فارس؛ حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور منتخب مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست روز گذشته اصولگرایان و اصلاح‌طلبان با حضور لاریجانی و عارف اظهار داشت: با توجه به حضور نمایندگان در دو نشست روز شنبه ما در مجلس دهم شاهد غلبه اصولگرایان نسبت به اصلاح‌طلبان و اعتدالیون خواهیم بود و تعداد آنها در مجموع بیشتر است.

ذوالنور با بیان اینکه ریاست مجلس دهم به دلیل حضور بیشتر اصولگرایان با جریان اصولگرایی خواهد بود، گفت: در نشست‌های روز گذشته که به مثابه وزن‌کشی سیاسی بود، مشخص شد وزن اصولگرایان بیش از اصلاح‌طلبان و اعتدالی‌هاست.

منخب مردم قم در مجلس دهم با اشاره به فضاسازی اصلاح‌طلبان درباره غلبه در مجلس دهم تا پیش از نشست‌ لیست امید تصریح کرد: فضاسازی اصلاح‌طلبان یک عملیات روانی بود که آنها سعی داشتند دیگران را کوچک و عده کم را زیاد و کم‌اهمیت‌ها را با اهمیت‌ نشان دهند اما دیدیم در آمار و ارقام دقیق روز گذشته غلبه با اصولگرایان بود.

به گزارش فارس، نشست فراکسیون فراگیر مجلس دهم شامل نمایندگان منتخب اصولگرا و مستقل مجلس دهم در حالی روز گذشته به کار خود پایان داد که طبق گفته یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس، 181 نفر از منتخبان از ریاست لاریجانی بر مجلس دهم حمایت کردند.