کد خبر: 40738تاریخ انتشار : 19:53:44 - شنبه 7 مه 2016

سرهنگ میرزاپور در یادواره شهدای جهادگر؛

آمریکا امروز به دنبال اسلام ستیزی و ایران ستیزی است/چطور ما با این تفکر ، سیاست سازش را در پیش بگیریم؟

صبح امروز یادواره شهدای جهادگر فومن در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه ناحیه فومن به همت بسیج سازندگی ،بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیریت جهادکشاورزی برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز؛ صبح امروز یادواره شهدای جهادگر در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه ناحیه فومن  به همت بسیج سازندگی ،بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیریت جهادکشاورزی برگزار شد.

در این مراسم که با حضور خانواده معظم شهدا،مسئولین ادارات و ایثارگران همراه بود سرهنگ پاسدار میرزاپور فرمانده سپاه ناحیه فومن با اشاره به یاد و خاطر پنج شهید جهادگر والامقام  گفت:همه ما مدیون خانواده شهدا هستیم،ما مدیون شهدا جهادگر هستیم.امروز در عرصه جهاد ما باید کشورمان را بسازیم و در راستای عمران و سازندگی کشور همچون شهدای والامقام جهادسازندگی مجاهدت کنیم

وی افزود:پیامبر اسلام برای نجات بشریت مبعوث شدند و توانستند بشری را که در جاهلیت بود نجات دهند.برادران عزیز، رهبر معظم انقلاب فرمودند که امروز سردمدار جاهلیت مدرن دولت آمریکا است و ما دو راه بیشتر در برابر این جاهلیت نداریم ،ما یا باید مقاومت و یا سازش کنیم.ما در 35 سال گذشته هر جا غفلت کردیم دشمن پیشروی کرد.آمریکا امروز به دنبال اسلام ستیزی و ایران ستیزی است،چطور ما با این تفکر ، سیاست سازش را در پیش بگیریم؟

فرمانده سپاه فومن در ادامه گفت:امروز همه ما باید نگاهمان به رهبر معظم انقلاب باشد،حضرت آقا شاخص را معرفی کردند ، شاخص امام (ره)است،شاخص خط امام(ره) است.امروز باید با بصیرت همچون شهدای جهادگر کشور را با روحیه جهادی،مدیریت جهادی،جهادعلمی و اقتصادی بسازیم.

سرهنگ میرزاپور در پایان از برگزارکنندگان این جلسه تشکر کردند.

لازم به ذکر است که در پایان این مراسم توسط مسئولین شهرستان  از پدر دو شهید والامقام تسلیمی به نمایندگی از خانواده های معظم شهدا تقدیر به عمل آمد.