کد خبر: 40685تاریخ انتشار : 20:12:24 - جمعه 6 مه 2016

در آخرین روز از هفته عقیدتی سیاسی سپاه

حاج آقا حسینی:حمایت از افرادی که ضوابط اسلام را رعایت نکردند مصیبت است

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه فومن امروز در پایان هفته عقیدتی سیاسی سپاه با حضور در نماز وحدت آفرین جمعه بعد از اقامه نماز جمعه با اشاره به مجاهدت های امام راحل (ره) و شهداء بزرگوار در پیروزی انقلاب و استقرار نظام مقدس اسلامی گفت: امروز ما به همه شهداء مدینونیم ، شهداء عزیز با جان فشانی خود امنیت امروز را برایمان رقم زدند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه فومن امروز در پایان هفته عقیدتی سیاسی سپاه با حضور در نماز وحدت آفرین جمعه بعد از اقامه نماز جمعه با اشاره به مجاهدت های امام راحل (ره) و شهداء بزرگوار در  پیروزی انقلاب و استقرار نظام مقدس اسلامی گفت: امروز ما به همه شهداء مدینونیم ، شهداء عزیز با جان فشانی خود امنیت امروز را برایمان رقم زدند.

وی افزود:شهداء وابسته به دسته یا گروهی نبودند چرا برخی از مسئولین به حواشی دامن می زنند؟ من از جریانات بعد از یادواره شهداء روحانی در فومن متاثر شدم،همه ما مدیون شهداء هستیم، همه ما مدیون ولایت هستیم، مگرمیزی که امروز بر آن جلوس کرده ایم همیشگی است؟در نظام جمهوری اسلامی حمایت از افرادی که ضوابط اسلام را رعایت نکردند مصیبت است،تاکید بر حضور فردی در مجلس شورای اسلامی بعد از تشخیص شورای محترم نگهبان در عدم رعایت اصول اولیه اسلام توسط برخی از مسئولین اجرایی کشور مایه تاسف است.اکنون هم چون زمان امیرالمومنین علیه السلام بعضی ها نقش کوفیان را بازی می کنند، این از اینجا نشات می گیرد که پشت بام منازلشان محل دژ یزیدیان شده است.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی در ادامه اذعان داشت:امروز استکبار جهانی از انقلاب ملت ایران هراس دارد. بیداری های ملت های دیگر در اثر این انقلاب است,دشمن از این انقلاب وحشت دارد آن وقت برخی اجازه می دهند اینها انقلاب را تهدید کنند لذا این مطلب را که حضرت آقا مکررا می فرمایند اقتصاد مقاومتی, این نگاه به درون است یعنی توجه به این امر که هیچ جای دنیا امروز قابل اعتماد نیست و در همین سخنرانی اخیر حضرت آقا فرمودند اینها قابل اعتماد نیستند برای چه می خواهیم به اینها اعتماد کنیم؟در روز روشن دو میلیارد دلار پول ایران را با تمام وقاحت مصادره کردند، سی و چهار سال است پرونده ایران در دادگاه بین المللی لاهه مطروح است که مبنی بر آن  18/5 میلیارد دلار در  قبل از انقلاب به قیمت آن زمان از ایران نفت خریدند و هنوز وجه آن را نداده اند، هر چند ماه پرونده را باز می کنند چهار خط می خوانند که مثلا می خواهند به شکایت ما رسیدگی کنند. 34 سال است چیزی به ما ندادند حالا ما چگونه باید به آنها اعتماد کنیم؟ لذا اگر ما روی پای خود نایستیم ، اگر ما انقلاب را باور نکنیم ،اگر به تکلیف خود عمل نکنیم، دشمن دشمنی هست که دشمنی اش را تمام کرده است، دشمنی که داعش را معرفی کرده است.ما تعارف نداریم کجاست حقوق بشر؟کجاست سازمان ملل؟این مردم فلسطین را صهیونیست ها نابود کردند برای آنها چه کردند؟آن وقت ما می خواهیم به اینها اعتماد کنیم؟به آن کسانی که اسلام را قبول ندارند،انقلاب را قبول ندارند،چطور با هم دور یک میز بنشینیم و با هم کنار بیاییم؟

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه فومن در پایان سخنان خود اظهار داشت: این انقلاب به فضل الهی به دست صاحب اصلی خودش می رسد و این بازی ها و این حواشی خللی به مسیر انقلاب وارد نمی کند و آن کسانی که به فکر دنیای خودشان هستند و می ترسند برایشان مشکل ایجاد گردد و حرف نمی زنند و کار نمی کنند ثابت کردند افرادی حقیرند لذا آن چیزی که ما وظیفه داریم حفظ اسلام و انقلاب است و اجازه نخواهیم داد تا فرهنگ لاابالی گری در کشور گسترش یابد.انشاءالله خداوند متعال به ما این توفیق را بدهد تا زمانی که در مسیر الهی گام برمی داریم ثابت قدم باشیم تا به تکلیف خود عمل کنیم.