کد خبر: 40449تاریخ انتشار : 0:29:58 - سه شنبه 3 مه 2016

دراولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان فومن عنوان شد :

عزم جدی برای حمایت از جوانان وجود دارد

اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان فومن در نیمه اول اردیبهشت سال 1395 با محوریت برگزاری مراسم تجلیل از جوانان برتر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان گیلان، اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان فومن در نیمه اول اردیبهشت سال 1395 با محوریت برگزاری مراسم تجلیل از جوانان برتر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

دراین جلسه غفاری رئیس اداره ورزش و جوانان فومن و دبیر ستاد ساماندهی جوانان شهرستان فومن ضمن ارائه گزارشی از عملکرد ستاد در سال گذشته , توضیحاتی در ارتباط با فرارسیدن ایام هفته جوان وروز شمار آن و برنامه های پیشنهادی ارائه کرد. وبابیان اینکه امسال همانند سالهای گذشته برنامه تجلیل و همچنین برنامه های متنوع دیگربا همکاری دستگاههای محترم عضو ستاد برای هفته جوان در پیش داریم ، خواستار مشارکت و حمایت   همه ی دستگاهها در هر چه با شکوه تر برگزار شدن این مراسم در ادامه معاون محترم فرماندار توجه به امور ، جایگاه ونقش جوانان در توسعه همه جانبه سازنده کشور اشاره کرد و افزود این هفته فرصت خوبی برای شناخت وکشف استعدادها , ظرفیت ها و امکانات و همچنین نیازهای جوانان بوده و دستگاههای دولتی مرتبط به امور جوانان باید باتلاش وعزم همه جانبه به بررسی و بر آورده نمودن این نیاز ها در حد توان و مقدورات بپردازند.وی اظهار امیدواری کرد که با توجه به اقتضائات و شرایط کلی شهرستان بتوانیم نسبت به برگزاری برنامه های در خورشأن جوانان منطقه توسط دستگاههای مختلف اقدام شایسته صورت دهیم.

وی با تأکید بر این نکته که عزم جدی برای ساماندهی و مدیریت بهنگام تنگناهای جوانان در این شهرستان وجود دارد ، برتوجه جدی همه دستگاههای اجرایی در کاهش مشکلات جوانان تصریح کرد.