کد خبر: 40165تاریخ انتشار : 9:31:35 - دوشنبه 25 آوریل 2016

نماینده مردم تالش،رضوانشهر و ماسال:

ائتلاف اصولگرایان گیلان اثر بخش است / مردم به ائتلاف اصولگرایان اعتماد دارند

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال ائتلاف اصولگرایان گیلان را اثر بخش عنوان کرد و گفت: مردم به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کامل دارند.

%image_alt%

محمود شکری در گفتگو با کاسپین در خصوص اهمیت ائتلاف اصولگرایان اظهار کرد: ائتلاف اصولگرایان در استان گیلان بسیار حرکت خوبی بود و خیلی زحمت کشیدند تا این ائتلاف را به وجود آوردند.

وی با بیان اینکه ائتلاف اصولگرایان اثر بخش است، افزود: مردم به این ائتلاف اعتماد دارند و می دانند که این ها در مسیر خدا حرکت می کنند و خداترس هستند و غیر از خدمت به مردم چیزی را نمی خواهند.

نماینده مردم تالش رضوانشهر و ماسال در پاسخ به این سوال که سفر عارف در گیلان مصداق قیم برای انتخاب مردم است؛ ایا این حرکت اصلاحات توهین به شعور مردم است یا خیر، خاطرنشان کرد: اصلاح طلبان چهره های خود را برای مردم نمایان می کنند.

حامی اصولگرایان گیلان با تاکید بر اینکه مردم ما بسیار هوشیار هستند، بیان کرد: برای تالش هم از تهران آوردند و سخنرانی کردند اما مردم تالش کار خود را کردند و از اصول و شفافیت مردم خود دست نکشیدند.

  1. امین گفت:

    جناب آقای شکری نماینده ارزشی و انقلابی مردم تالش ، رضوان شهر ،ماسال . ممنون از احساس مسئولیت شما ای کاش دیگران هم از شما یاد بگیرند مقتدرانه در مقابل دشمنان ارزشهای دینی و رهبری ایستادید مرحبا به شما . یقین بدانید حنا عارف رنگی ندارد .چون اگر عنایت مقام معظم رهبری نبود خشم جوانان غیور و انقلابی و دلسوز نظام عارف را هم مثل موسوی و کروبی خائین زندانی می کردننند و امروز جای مانور در رشت که لانه برخی از فتنه گران 88 از جمله جعفرزاده می باشد جرات نمی کرد بیاید و سخنرانی کند . اصلاح طلب افراطی برای همیشه نابود خواهد شد انشالله