کد خبر: 40114تاریخ انتشار : 12:59:58 - چهار شنبه 20 آوریل 2016

به طور قاطع می گویم دو نفری که در شهرستان رشت به مجلس خواهد رفت از جبهه اصولگرایی خواهد بود

نظرعلی علیزاده در همایش اصولگرایان بخش کوچصفهان با تبریک ایام ماه رجب اظهار کرد: بندگی در ماه رجب،شعبان ورمضان را انشاالله در عید فطر با پاکی جسم وروح جشن خواهیم گرفت.

%image_alt%

وی با اشاره به انتخابات مرحله اول مجس شورای اسلامی شهرستان رشت خاطر نشان کرد: در مرحله اول انتخابات با حضور آگاهانه مردم یک فضای سیاسی در استان رقم خورد که می توانیم اعلام کنیم همه منتخبین دوره اول در سبد جریان اصولگرایی قرار گرفته اند.

سخنگوی شورای ائتلاف استان گیلان افزود: در کل کشور جریان انقلابی ،ارزشی واصولگرایی بیش ترین نماینده را راهی مجلس کرده است.

علیزاده عنوان کرد: از آقای مطهری تشکر می کنم وبه ایشان تبریک وخسته نباشید عرض می نمایم .

وی ادامه داد وگفت : حضور آقای مطهری یعنی کمک به ائتلاف و امروز هم به کمک همین عزیزان با قدرت پیش خواهیم رفت .

سخنگوی شورا ائتلاف اصوگرایان گیلان با بیان اینکه منافقین و ضد انقلاب هنوز در کشور وجود دارد اذعان کرد: خیلی از این افراد در فتنه ۸۸ دستگیر شده اند وخیلی های دیگر در سمت های مختلف و با لباس دیگر در کشور فعالیت دارند و می خواهند در جای مناسب به انقلاب ودستاورد های آن ضربه زنند.

علیزاده امنیت و آرامش کشور را مرهون خون شهدا دانست وتاکید کرد: عده ای میخواهند که ارزش های شهدا را کم رنگ جلوه دهند.

وی با دعوت مردم به هوشیاری وآگاهی زیاد در انتخابات اظهار داشت : امروز جریان ضد انقلاب در عرصه انتخابات هزینه های زیادی انجام می دهند تا یک نیروی بیشتر در مرکز تصمیم گیری کشور داشته باشند.

سخنگوی شورای ائتلاف استان گیلان با بیان اینکه در چند روز آینده ۲نفر را معرفی خواهیم کرد یاد آور شد: هر کسی که می گوید تک رای دهید خیانت می کند.

علیزاده خاطر نشان کرد: به طور قاطع می گویم دو نفری که در شهرستان رشت به مجلس خواهد رفت از جبهه اصولگرایی خواهد بود به شرطی که نیروهایی انقلابی به لیست ائتلاف رای دهند.

 1. امین گفت:

  انشالله به همت جوانان حزب الهی و نیروهای ارزشی پوزه دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی از جمله فتنه گران 88 که در استان کم نیستن و در سمت های مدیریتی ( آموزش و پرورش ، نمایندگی مجلس و مدیریت و برنانه ریزی استان ) نیست و نابود خواهند شد/.

 2. حسام گفت:

  خبر ها حاکی از آن است که مسئولین محترم روزنامه گزینشی مطالب را چاپ می کنند چون سیاسی و از یک طیف خاصی حمایت می کنند. خدا کند که اینطور نباشد؟وای به روزی که بگندد نمک

 3. کریم گفت:

  مردم باید بیدار باشند …….
  ردپای فتنه گران در برخی ادارات کل ازجمله تعاون و کار و چند اداره دیگر کاملا هویدا شده .انشالا با حضور اصولگرایان دست این افراد از ارزشهای والای نظام کوتاه خواهد شد