کد خبر: 40061تاریخ انتشار : 14:35:47 - سه شنبه 12 آوریل 2016

تقابلی جذاب در هفته ای جذاب!

تیم فوتبال شهرداری فومن در مقابل شهرداری رودسر به میدان خواهد رفت

از هفته دهم رقابت‌ های لیگ دسته سومفوتبال باشگاه های کشور روز سه شنبه۹۵/۱/۳۱ از ساعت۱۶:۱۵ دو تیم شهرداری فومن و شهرداری رودسر به مصاف هم می روند.

%image_alt%

در چهارچوب هفته دهم رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال (جام آزادگان)، روز سه شنبه۹۵/۱/۳۱ از ساعت ۱۶:۱۵ دو تیم هرداری فومن و شهرداری رودسر در استادیوم آزادی فومن به مصاف هم می روند، تقابل دو تیم در حالی شکل می گیرد که:

– تیم فوتبال شهرداری فومن در دیدار هفته گذشته خود مقابل نماینده استان تهران(آرش ری) و در دیداری خارج از خانه به برتری ۳-۱ رسید ، تیم فوتبال شهرداری رودسر نیز در همین چهارچوب و در خارج از خانه مقابل تیم شهرداری ساری به برتری ۱-۰ رسید.

– دیدار رفت دو تیم با برد یک بر صفر شهرداری چی های فومنی خاتمه یافته بود.

– تیم فوتبال شهرداری فومن در حال حاضر با ۱۹ امتیاز در مکان دوم جدول رده بندی قرار دارد و تیم شهرداری رودسر نیزبا ۷امتیاز در رده هفتم جای دارد.

– با توجه به فشردگی امتیازات در بالا و پایین جدول رده بندی مسابقات می توان گفت این دیدار برای دو تیم یک بازی شش امتیازی به حساب می آید چرا که اگر تیم میزبان در این دیدار موفق شود سه امتیاز را از آن خود کند و در صورت نتیجه نگرفتن دو تیم مچوکای تالش و شهید کریمی جویبار می تواند به صدر جدول برسد، تیم مهمان نیز در صورت پیروزی و البته نتیجه نگرفتن سایر رقبا می تواند چند پله صعود را در جدول تجربه کند، به هر حال نتیجه مساوی در این بازی برای هیچ یک از دو تیم نه تنها راهگشا نخواهد بود بلکه می تواند جایگاه فعلی آنها را نیز به خطر بیندازد.

– با توجه به اینکه تنها نه هفته هفته تا پایان رقابت های این فصل لیگ دسته سوم باقی مانده است می توان گفت هر یک از این دو تیم نه فینال را در پیش دارند، فینال هایی برای صعود و بقا!/مجتبی فلاح