کد خبر: 39763تاریخ انتشار : 6:32:57 - سه شنبه 5 آوریل 2016

فرماندار فومن خبرداد:

69 سردهنه ما پس از وقوع سیلابهای أخیر تخریب شده است

جلسه کمیته تخصیص آب این شهرستان در محل فرمانداری فومن با حضور فرماندار،معاون فرماندار ، بخشداران و دیگر مسئولین برگزار شد.

میرشمس مومنی زاده فرماندار فومن با بیان اینکه تا زمان وجود دارد باید به فکر مشکلات آب زراعی کشاورزان باشیم افزود :باید دست به دست هم دهیم تا مشکلات در این زمینه رفع گردد.

فرماندار فومن به توزیع کود شیمیایی اشاره کرد و افزود: تا فرصت باقیست باید پیگیر خرید و نهاده های کشاورزی در بین کشاورزان باشیم تا مشکل خاصی ایجاد نشود.

وی ادامه داد:69 سردهنه ما پس از وقوع سیلابهای أخیر تخریب شده است و نیاز به بازسازی و مرمت کامل دارند.

مومنی زاده با اشاره به برخی مشکلاتی که هر ساله در همین فصل همراه کشاورزان است تصریح کرد : باید بر خلاف سال های گذشته آب های هرز را وارد کانال اصلی و سدها نماییم و تا حدی از بروز کم آبی با این روش جلوگیری خواهیم کرد .

وی تصریح کرد: دهیاران و اعضای محترم شوراهای اسلامی روستاها با مسئولیت بخشداران هرچه سریعتر تسبت به معرفی شاگرد میراب ها اقدام کنند.

فرماندار فومن در بخش پایانی صحبتهایش خاطرنشان کرد:جهت بررسی نقاط ضعف موجود و بررسی نواقص احتمالی در ایستگاه های پمپاژ آب بازرسی جهت برطرف کردن آن هرچه سریع تر صورت گیرد.

فرماندار فومن (1) فرماندار فومن (2) فرماندار فومن (3) فرماندار فومن (4)

  1. امید گفت:

    خواهشا حرف مسئولین شهرستان فومن و شفت در حال حاضر را دیگر برای مردم فهیم نزنید که خود باعث ایجاد مشکلات برای مردم می باشند فقط جلسه جلسه ماحصل کار صفر

  2. بااینکه در شهرستان شفت امسال سردهنه ها ازجمله سردهنه نهر معروف خانم جو ب که اراضی هشت روستا را مشروب می کند تخریب شد ومتاسفانه شن وماسه ان هم به بهنه ساماندهی برداشت شد چنین جلساتی اگر هم برگذار شده اطلاع رسانی انجام نشده است.