کد خبر: 39757تاریخ انتشار : 6:11:10 - سه شنبه 5 آوریل 2016

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن:

بانوان ایرانی با الگوگیری از حضرت زهرا در عرصه‌های مختلف درخشیدند

یوسف نیک انجام اظهار کرد: امروزه بانوان ایرانی با الگو گرفتن از حضرت زهرا (س) در عرصه‌های مختلف دنیا به مقام‌های مهمی دست یافته اند.

بمناسبت هفته گرامیداشت مقام شامخ مادر ، طی آیئنی روز سه‌شنبه شانزدهم فروردین از بانوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن تجلیل بعمل آمد.

یوسف نیک انجام در این مراسم به اهمیت مقام مادر اشاره کرد و مقام زن و مادر را مایه غیرت ، حیا و پاکی دانست و این مقام را بسیار ارزشمند و نمونه توصیف نمود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن در ادامه با اشاره دو نقش مهم بانوان در جامعه؛ فعالیت متعهدانه دقیق و دلسوزانه در محیط کار و تربیت فرزندان و رشد انسانی جامعه از نقشهای مهم بانوان برشمرد.

وی با اشاره به جایگاه و مقام شامخ بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) بیان داشت: جایگاه این بانوی بزرگوار در دنیا در حدی است که خداوند متعال فرمودند «جایگاه دنیا و عالم زمانی مطرح می‌شود که فاطمه در آن باشد».

نیک انجام در ادامه اظهار داشت: امروزه بانوان ایرانی در عرصه‌های مختلف دنیا به مقام‌های مهمی دست یافتند و این به الگو گرفتن از بانوی بزرگوار دو عالم است.

وی در پایان با اهدای لوح تقدیر و هدیه از زحمات و تلاش های دو تن از بانوان همکار (سوسن بزرگی راد و خدیجه پاک) در انجام امور محوله اداری تقدیر و تجلیل کرد.