کد خبر: 39720تاریخ انتشار : 20:48:26 - یکشنبه 3 آوریل 2016

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان:

واحد فومن و شفت جزء واحدهای موفق استان گیلان است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در دیدار نوروزی با رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت گفت:این واحد دانشگاهی با تلاش مجموعه مدیران و همکاران، جزء واحدها موفق استان گیلان به شمار می آید.

دکتر علیرضا امیرتیموری در این دیدار صمیمانه با تبریک فرارسیدن سال جدید، از اقدامات صورت گرفته در سال گذشته در واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان قدردانی کرد و افزود: واحد فومن و شفت در بین واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی گیلان از جمله واحدهایی است که خوب عمل کرده و می توان از این واحد دانشگاهی جزء چهار واحد برتر استان نام برد.

وی همچنین عنوان داشت: با کمال میل و با افتخار در خدمت دوستانم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت هستم و برای ارتقای همه جانبه این واحد آمادگی هرگونه کمک و همیاری لازم را دارم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با اشاره به فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی در دوسال مدیریت دکتر حمید میرزاده، اظهار کرد: اتفاقات بسیار خوب و اثربخشی برای دانشگاه آزاد اسلامی کشور با روی کارآمدن سیستم مدیریتی جدید رخ داده است.

در دیدار نوروزی دکتر سیدسجاد گشتی رئیس و اعضای هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با دکتر علیرضا امیرتیموری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، دکتر شهاب شریعتی سرپرست دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان و دکتر علیرضا فرخ بخت فومنی معاونت برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان حضور داشتند، که دکتر گشتی ضمن تبریک سال نو، گزارشی از عملکرد واحد فومن و شفت ارائه و برای مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی آرزوی موفقیت بیش از پیش کرد.

همچنین رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت، بمناسبت سال جدید با حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدحسن صفوی امام جمعه شهرستان فومن دیدار کردند.

DSC06333 DSC06349 DSC06366