کد خبر: 39668تاریخ انتشار : ۱۶:۱۶:۴۶ - جمعه ۱۳ فرو ۱۳۹۵

رئیس اداره تعاون شهرستان فومن:

برای افزایش اشتغال شهرستان برنامه ویژه داریم/از ظرفیت بسیجیان استفاده می‌کنیم

حسین واقفی افزود : حقوق کارگران نسبت به سال گذشته ۱۴ درصد افزایش داشته است.

رئیس اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان فومن ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن بهار۹۵ به همه کارگران وکار فرمایان شهرستان فومن گفت : بر اساس مصوبه شورایعالی کار،حقوق ماهیانه کارگران در سال ۹۵ مبلغ ۸۱۲هزارو یکصدو شصت وشش تومان در نظر گرفته شده است که حداقل حقوق روزانه ۲۷۰ هزارو هفتصدو بیست ودو ریال بوده وهمچنین کمک هزینه مسکن ۲۰هزار تومان وکمک هزینه اقلام مصرفی خانوار (اعم از مجرد یا متاهل )۱۱۰هزار تومان می باشد.

وی اضافه کرد : برای افزایش اشتغال شهرستان برنامه ویژه جهت هماهنگی ادارات برای پرداخت تسهیلات اشتغال وگسترش تعاونیهای اشتغال زا علی الخصوص تعاونی توسعه عمران شهرستان فومن در نظر داریم که با حمایت دستگاههای اجرای ومدیران ارشد شهرستان وسرمایه گذاران به زودی به فروش سهام اقدام می نماییم.

وی افزود : برنامه مهم دیگر استفاده از ظرفیت بالای جوانان تحصیل کرده و عضو در بسیج در ایجاد کسب کار واشتغال می باشد.

رییس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی فومن خاطر نشان کرد : برنامه ریزی بسیار خوبی از وزا تخانه ودولت تدبیر و امید برای این قشر پویا طراحی گردیده که درسال ۹۵ به اجرا در خواهد آمد .

وی تصریح کرد : سیاست دیگر اداره افزایش فضاهای نشاط وجذاب نمودن کار برای تمام قشر های جامعه می باشم واطمینان خاطر دارم که با کار وتولید اکثر دغدغه های شهرستان حل می گردد.

واقفی در خاتمه سالی پراز رحمت وبرکت وسلامتی برای جامعه کارگری وکارفرمایی آرزومند شد و افزود : با توجه به هدایتهای مقام معظم رهبری وپیروی از فرمایشات ایشان وبهره جستن کامل از شعار اقتصاد مقاومتی واقدام وعمل که از تولید وکار وتلاش ناشی می گرددمی توان به اقتصاد خانوار کارگر رونق بخشید.