کد خبر: 39636تاریخ انتشار : ۲۰:۲۵:۱۳ - چهارشنبه ۱۱ فرو ۱۳۹۵

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت:

یوم الله ۱۲ فروردین،طلوع فجر برپایی حکومت اسلامی با رویکرد مردم سالاری دینی است

حجت الاسلام علیرضا ابراهیم زاده گفت: یوم الله دوازدهم فروردین، طلوع فجر برپایی حکومت اسلامی با رویکرد مردم سالاری دینی است.

حجت الاسلام علیرضا ابراهیم زاده، به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی با بیان اینکه تقویم این مرز و بوم سرشار از روز های سرنوشت ساز بوده و ۱۲ فروردین از روزهای تاریخی و متمایز از سایر ایام است اظهار کرد: جمهوری اسلامی، مولود انقلاب اسلامی است که با دم مسیحایی امام امت و ملتی سرافراز و خستگی ناپذیر و به برکت خون شهیدان و مجاهدان راه فضیلت به بار نشست و در چنین روز بزرگی هویت حقیقی خویش را از طریق همه پرسی به دنیا اعلام کرد تا پشتوانه مردمی این نظام بیش از پیش آشکار شود.

وی اذعان داشت: یوم الله دوازدهم فروردین، طلوع فجر برپایی حکومت اسلامی با رویکرد مردم سالاری دینی است؛ پدیده ای نوظهور در عرصه اداره و مدیریت جوامع بشری که با درنوردیدن تمامی مرزهای جغرافیایی، سیاسی و دیپلماتیک مورد اقبال عمومی جوامع و کشورها به ویژه کشورهای تحت ظلم و ستم نظام سلطه قرار گرفته و امروزه به وضوح آثار و برکات آن قابل احصاء و مشاهده برای دوست و دشمن است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت تاکید کرد: ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی، صراط بُرنده و لغزنده و باریکی بود که بر فراز جهنم خودخواهی‌ها ، شرق گرایی‌ها و غرب زدگی‌ها و قدرت طلبی‌ها کشیده شد تا این امت را به جنه المأوای خداباوری و اسلام خواهی و حق جویی رهنمون شود.

این مسئول فرهنگی گفت: رای قاطع و ۹۸ درصدی مردم ایران به همه پرسی در خصوص نظام جمهوری اسلامی ایران یک حماسه سیاسی واقعی بود که از سوی مردم ایران خلق گردیده و نظامی متولد شد که نور اسلام را پس از گذشت قرن های متمادی، بار دیگر در سراسر جهان متجلی ساخت.

امام جمعه موقت شهرستان شفت تصریح کرد: اگر تمام حکومت ها و انقلاب‌های جهان را مطالعه کنیم متوجه می شویم که هیچ یک از آنها به اندازه نظام جمهوری اسلامی ایران مقبولیت مردمی نداشته و این برای مردم عزیز و شریف ما که با بصیرت و آگاهی و رهبری معمار کبیر انقلاب این نوع حکومت را برای خود انتخاب کردند، سند افتخار است.

حجت الاسلام ابراهیم زاده در پایان خاطر نشان ساخت: آنهایی که مشروعیت نظام جمهوری اسلامی را در ایران زیر سئوال می برند، بدانند ۱۲ فروردین سند مشروعیت نظام جمهوری اسلامی در ایران است و نمی توانند مردم را از آن جدا کنند.