کد خبر: 39636تاریخ انتشار : 20:25:13 - چهار شنبه 30 مارس 2016

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت:

يوم الله 12 فروردين،طلوع فجر برپايی حکومت اسلامی با رويکرد مردم سالاری دينی است

حجت الاسلام علیرضا ابراهیم زاده گفت: يوم الله دوازدهم فروردين، طلوع فجر برپايي حکومت اسلامي با رويکرد مردم سالاري ديني است.

حجت الاسلام علیرضا ابراهیم زاده، به مناسبت 12 فروردین روز جمهوري اسلامي با بیان اینکه تقويم اين مرز و بوم سرشار از روز هاي سرنوشت ساز بوده و 12 فروردين از روزهاي تاريخي و متمايز از ساير ايام است اظهار کرد: جمهوري اسلامي، مولود انقلاب اسلامي است که با دم مسيحايي امام امت و ملتي سرافراز و خستگي ناپذير و به برکت خون شهيدان و مجاهدان راه فضيلت به بار نشست و در چنين روز بزرگي هويت حقيقي خويش را از طريق همه پرسي به دنيا اعلام کرد تا پشتوانه مردمي اين نظام بيش از پيش آشکار شود.

وی اذعان داشت: يوم الله دوازدهم فروردين، طلوع فجر برپايي حکومت اسلامي با رويکرد مردم سالاري ديني است؛ پديده اي نوظهور در عرصه اداره و مديريت جوامع بشري که با درنورديدن تمامي مرزهاي جغرافيايي، سياسي و ديپلماتيک مورد اقبال عمومي جوامع و کشورها به ويژه کشورهاي تحت ظلم و ستم نظام سلطه قرار گرفته و امروزه به وضوح آثار و برکات آن قابل احصاء و مشاهده براي دوست و دشمن است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت تاکید کرد: 12 فروردين روز جمهوري اسلامي، صراط بُرنده و لغزنده و باريکي بود که بر فراز جهنم خودخواهي‌ها ، شرق گرايي‌ها و غرب زدگي‌ها و قدرت طلبي‌ها کشيده شد تا اين امت را به جنه المأواي خداباوري و اسلام خواهي و حق جويي رهنمون شود.

این مسئول فرهنگی گفت: راي قاطع و 98 درصدي مردم ايران به همه پرسي در خصوص نظام جمهوري اسلامي ايران يک حماسه سياسي واقعي بود که از سوي مردم ايران خلق گردیده و نظامي متولد شد که نور اسلام را پس از گذشت قرن هاي متمادی، بار ديگر در سراسر جهان متجلي ساخت.

امام جمعه موقت شهرستان شفت تصريح کرد: اگر تمام حکومت ها و انقلاب‌هاي جهان را مطالعه کنيم متوجه مي شويم که هيچ يک از آنها به اندازه نظام جمهوری اسلامی ایران مقبوليت مردمی نداشته و اين براي مردم عزيز و شريف ما که با بصيرت و آگاهي و رهبري معمار کبير انقلاب اين نوع حکومت را براي خود انتخاب کردند، سند افتخار است.

حجت الاسلام ابراهیم زاده در پایان خاطر نشان ساخت: آنهايي که مشروعيت نظام جمهوري اسلامي را در ايران زير سئوال مي برند، بدانند 12 فروردين سند مشروعيت نظام جمهوري اسلامي در ايران است و نمي توانند مردم را از آن جدا کنند.