کد خبر: 39463تاریخ انتشار : 18:12:31 - سه شنبه 22 مارس 2016

نماینده مردم رشت در مجلس:

اقتصاد مقاومتی با بی توجهی مسئولان در اقدام و عمل روبرو شد/ دولت در اجرای اقتصاد مقاومتی مردود شد

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید در اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی نمره قبولی نگرفت، گفت: مقام معظم رهبری بار ها بر عمل و اقدام به اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی تاکید داشتند ولی بی توجهی مسولان را شاهد بودند.

جبار کوچکی نژاد در گفت وگو با خبرنگار «دیارباران» با اشاره به شعار سال ۹۵ مبنی بر «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل»، اظهار کرد: تحریم ها تنها گوشه ای از مشکلات، اقتصادی ایران اسلامی را حل می کند.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی از سیاست های مهم در پیشبرد اهداف اقتصادی و خروج اقتصاد از سایه رکود است.

نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید براینکه مقام معظم رهبری نسخه اقتصاد مقاومتی را برای درمان اقتصاد ایران پیچیدند، اضافه کرد: مقام معظم رهبری وزنه ای بسیار مهم برای ادامه اقتدار ایران اسلامی به شمار می رود و دولت باید اقتصاد مقاومتی را در دستور کار قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید در اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی نمره قبولی نگرفت، ابراز کرد: دولت هنوز نتوانسته نسخه مقام معظم رهبری را عملی و مشکلات اقتصادی را برطرف کند.

کوچکی نژاد در خاتمه اظهار کرد: مقام معظم رهبری بار ها بر عمل و اقدام به اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی تاکید داشتند ولی بی توجهی مسولان را شاهد بودند.

  1. درصدراسلام وقتی پیامبر اکرم(ص) رادر شعب ابیطالب درمحاصره سیا سی-اقتصادی یا همان تحریم قرار دادند شما عزیزان مسئول بیشتر شنیده اید که حضرت خدیجه(س) همسر پیامبر(ص) ازشدت گرسنگی به شکم خود سنگ می بستند یعنی همه درشرایط مساوی بدون کمترین برتری جویی تحریم و مشکلات حاصل از انرا متحمل می شدند حتی دردوران سه سال تحریم پیامبر بعضی از عزیزانش از جمله خدیجه(س) را ازدست دادند .شما هم با ما مردم عادی درتحمل مشکلات ناشی از تحریم شرایط مساوی دارید؟ انشائ الله همینطور هست.