کد خبر: 39411تاریخ انتشار : 12:43:41 - یکشنبه 20 مارس 2016

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اوقاف شهرستان فومن

بقاع شاخص فومن با طرح آرامش بهاری به استقبال میهمانان نوروزی می‌روند

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین زارع از آمادگی بقاع متبرکه این شهرستان برای استقبال از میهمانان نوروزی خبرداد.

حجت‌الاسلام والمسلمین زارع، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اوقاف شهرستان فومن با اشاره به اینکه همانند سال‌های گذشته طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه شاخص شهرستان اجرایی می‌شود، اظهار کرد: اوقاف و امور خیریه از جمله نهادها و سازمانهایی است که باید خود را آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی نماید.

وی با اشاره به اینکه در آغاز ساعات تحویل سال نو هر ساله علاقمندان به خاندان عصمت و طهارت از اقصی نقاط جهان و ایران اسلامی خود را به حرم منور امام رضا(ع) می‌رسانند، افزود: اگر این توفیق حاصل نشود مردم به بقاع متبرکه مشرف می‌شوند .

رئیس اوقاف فومن بقعه حضرت عون بن علی ماسوله، آقا سید عبداله کلرم و بقعه پیر جلودار را از جمله بقاع شاخص شهرستان عنوان کرد و گفت: در بقعه عون بن علی ماسوله روحانی اعزامی از قم حضور دارند و ایشان نماز جماعت را در این مکان اقامه می‌نماید و همچنین خیمه معرفت برپا شده و سرگرمی‌هایی برای کودکان، جوانان و خانواده‌های آنها در نظر گرفته شده است.

حجت‌الاسلام زارع از برگزاری نمایشگاه پوستر در بقاع شاخص خبرداد و بیان کرد: امیدوارم که هیئت‌های امناء و خادمان بقعه نهایت برخورد مهربانانه را با زائران داشته باشند و برای آنها امنیت و آرامش را فراهم کنند .

وی با اشاره یه نصب بنر با مفاهیم حجاب و عفاف در سطح شهر و بقاع متبرکه، تاکید کرد: مسافران و زائران و هم مسئولان خدماتی بقاع متبرکه در رعایت بهداشت نهایت دقت را بکنند تا ما شاهد پاکیزگی این مکان‌ها باشیم.

رئیس اوقاف فومن از توزیع ۱۰۰۰ بورشور با هدف معرفی بقاع شاخص و سایر مطالب متنوع در نقاط ورودی شهر فومن خبرداد و تصریح کرد: کتابچه آرامش بهاری که حاوی مطالب مفید و سودمند با بهرمندی از روایات ائمه معصوم(ع) است را نیز در قالب مسابقه کتاب خوانی داریم.