کد خبر: 39393تاریخ انتشار : 22:45:15 - جمعه 18 مارس 2016

پس از اعلام نهایی نظر شورای نگهبان؛

پیام تقدیر و تشکر حجت‌السلام مهدی افتخاری از حضور مردم در پای صندوق‌های رای

حجت الاسلام افتخاری منتخب مردم شهرستانهای فومن و شفت در مجلس دهم پس از تایید صحت انتخابات با ارسال پیامی از حضور آگاهانه و پرشور مردم تقدیر بعمل آورد.

در متن این بیانیه آمده است :

به نام خداوند جان و خرد / کزین برتر اندیشه بر نگذرد

با عرض سلام و ادب به محضر مردم حماسه ساز فومن و شفت

سلامی چو بوی خوش آشنایی ؛

در این لحظات باقی به سال جدید می خواهم ثناگوی شما باشم ، چنان که دین و آئین مان نیز تأکید بر این دارد :«من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»

از روزی که دست بر دست مادر و به همراهی دوستان به زیارت مزار شهیدان انقلاب و جنگ تحمیلی شرفیاب شدم، با آنان عهد نمودم که راهشان را ادامه داده و به آرمانهایشان وفادار بمانم و حتی زانو زده و مزار پدر شهیدم را بوسیدم و او را نیز شافی قرار دادم و این امر مسئولیتم را دو چندان کرد !! سپس از پدرم پرسیدم که : می دانم که مردم دیارم از تو به نیکی یاد می کنند !!

امّا آیا آنها مرا نیز دوست دارند ؟! سؤالی که در طول همه سالهای پس از شهادت پدرم مرا به خود مشغول داشته و در ظاهر امر ، مردم نیز کمتر بروز می دادند و با داشتن همین ابهام ، یا علی گفتم و عشق آغاز شد !!  و چه عشـقــی !!

رُخـنمـایی شما در سپهر سیاسی فومن و شفت مرا مات و مبهوت کرد ؛ و اراده تان ، روزی نو را برای من از 7 اسفند رقم زد !! و اینک نوبت من است تا قسم یاد کنم به همۀ لقمه های حلالی که از دستان پدر معلمم و مادر صبورم ، خورده ام که :
سرباز انقلاب و ولایت بوده و بر عهد خود با شهیدان و امام شهداء ماندگار مانده و منافع مردم و دیارم را بر منافع فردی و شخصی ترجیح داده و از گرفتن حق و حقوقتان کوتاهی نخواهم کرد !! حال که به لطف حضرت حق ، بهترین آغاز با دستان شما برای من رقم خورده !! تمام توانم را می گذارم تا بهترین پایان ها را برای شما مردم نازنین به ارمغان بیاورم !!

در پایان عریضه ام ؛ از همه مردم خوب شهرستان های فومن و شفت

چه آنانی که یار و یاور من بودند و چه آنانی که انتخاب های دیگری داشتند و از کاندیداهای محترمی که رقابت انتخاباتی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را رونق بخشیدند ، تقدیر و تشکر دارم.

و ضمن سپاسگزاری از دست اندرکاران و مجریان انتخابات مجلس و خبرگان رهبری علی الخصوص فرمانداران و معاونین و بخشداران محترم و هیئت های اجرایی و نظارت در شهرستانهای فومن و شفت و تقدیر ویژه از شورای محترم نگهبان و بازرسان عزیز اعزامی به شهرستان های فومن و شفت که با بررسی اعتراض و اعلام صحت انتخابات ، زمینه آغاز فضای کار و تلاش را مهیا نمودند ، بدینوسیله اعلام می دارم که :

رقابت انتخاباتی به پایان رسیده و رفاقت کاری آغاز شده است ؛ و مشتاقانه تمایل دارم از فضای تنفر و بدگویی و حس و حال بد دور شویم !! تا اکسیر عشق و دوستی و همکاری بر آسمان خیال و فضای شهرها و روستاهای فومن و شفت ساری و جاری شود ، پس دست همکاری به سوی همه شما «همه» دراز می کنم.

عبد خدا
دوست شما
خدمتگزار مردم
1394/12/27 – محمد مهدی افتخاری

 1. علیرضا گفت:

  با سلام این پیروزی بزرگ را خدمت محمد مهدی افتخاری و یاران با وفایش و مردم فومن و شفت تبریک عرض نموده و برایتان در این راه آرزوی موفقیت میکنم.

 2. محمد گفت:

  خوب فرمودید:عهدشهداپایبندی به قانون وارزشهای الهی خدمت به پابرهنگانی که فقرآنهاراازدین وانقلاب جدانکندورهبرتنها؛که تاج افتخارملتهای تشنه حق دردنیاست تنهاترنشود.

  • صمد گفت:

   با سلام و ارزوی توقیق برای مقام عظمای ولایت مقام معظم رهبری .. آقا محمد دل خوش نکن به خرده فرمایشات افتخاری .. سوال از شما یه اصلاح طلب مخالف نظام و ارزشهای دینی و انقلابی می تواند پایبند به خون شهداء و وعده های انقلابی باشد/>؟ لطفا خودت پاسخ خودت رابده

 3. عظیم گفت:

  دوستت داریم

 4. حسین گفت:

  سلام بریوزارسیف مجلس شورای اسلامی بقول جناب آقای قرائتی وقتی یوسف نبی درته چاه بودیه دعایی کردوقتی غلام بود یه دعایی کردوقتی پیش زلیخا درخلوت بود یه دعایی کردوقتی همعزیز مصرشد یه دعایی کردوگفت :خدایا عاقبت مراختم به خیر کن انشاء الله خدا عاقبت همه ماراختم به خیر کنه .