کد خبر: 39363تاریخ انتشار : 20:26:09 - چهار شنبه 16 مارس 2016

شهردار فومن در دوسال اخیر بی تدبیر بود!

سید سینا میری نرگسی عصر امروز در جلسه شورای شهر فومن با قدردانی از کارمندان شهرداری که چندین ماه معوقه دریافت حقوق داشتند، گفت: شهردار فومن در دوسال اخیر بی تدبیر بود.

عضو شورای شهر فومن با تصریح بر اینکه مدیریت شهردار فومن بسیار ضعیف بود و به شهرداری آسیب رسانده است، افزود: شهردار، شهرداری را از درآمد ها محروم کرده است.

وی با تاکید براینکه طرح های شهردار از جمله بازار، سردار جنگل و روشنایی بلوار علامه طباطبایی و کمپینگ کاس احمدان موفقیت آمیز نبود، یادآورشد: شهردار از پس نامه نگاری کمپینگ کاس احمدان هم بر نیامد.

میری نرگسی با یادآوری اینکه بدون برنامه ریزی هیچ پروژه ای به درستی به سرانجام نمیرسد، گفت: شهرداری بودجه را برنامه نمی بیند و پایبند به آن نیست.

وی با تصریح براینکه شهردار فومن از توان بخش خصوصی استفاده ننموده است، ادامه داد: شهردار فومن بودجه محور و برنامه محور نیست.

سید سینا میری نرگسی با بیان اینکه برای برنامه ریزی سال آینده باید معضلات و کمبود های فومن را شناخت و اهم و مهم کرد، افزود: نبود بازار روز، نبود فضای اسکان گردشگر، فضای پارک بانوان و…از کمبود های شهر فومن است.

عضو شورای شهر فومن با بیان اینکه شهردار فومن حتی توان خرید سطل زباله را ندارد، گفت: وظایف ذاتی شهردار هر روز از سوی شورای شهر به آن در حال یادآوری است.

  1. علیرضا گفت:

    کسی که فقط بلد باشد میدان کوچک کند و اسفالت یکماه بریزد که بدرد بخور نیست و ارائه برگه عوارض و نوسازی دم در خانه های مردم و گیر دادن به کسبه بازار که چرا سد معبر کرده اید از این چه توقعی میتوانیم داشته باشیم از ماست که بر ماست این هم انتخاب شهردار توسط شورای شهر فومن دیگر خود میدانید. خودتان تحلیل کنید شورای محترم

  2. احمد گفت:

    سلام خدا نیامرزد کسانی را که شهرداری را هم سیاسی کرده اند .واقعا این شهردار فعلی و شهردار قبلی ( احمد قدیمی ) شهردار بوده یا هست . متاسفم برای خودمان بعنوان یک شهروند فومنی .