کد خبر: 39356تاریخ انتشار : ۲۰:۱۱:۲۸ - چهارشنبه ۲۶ اسف ۱۳۹۴

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت فومن:

۸۶ پرونده تخلف در بازرسی های قبل عید تشکیل شده است!

اسدنیا گفت:تا ۱۵فروردین طرح نظارتی پایش بازار کالا و خدمات ویژه نوروز در شهرستان فومن تداوم دارد.

جهانگیر اسدنیا رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت فومن گفت:طرح نظارتی پایش بازار کالا و خدمات ویژه نوروز در شهرستان فومن از ۱۵اسفندماه آغاز شده است و تا ۱۵فروردین تداوم دارد.

اسدنیا با بیان اینکه با اجرای این طرح نظارت بر واحدهای تولیدی و خدماتی من جمله عرضه کنندگان خشکبار،گوشت،مرغ،میوه،پوشاک،آجیل،شیرینی،مرغ،حمل و نقل مسافر و…تشدید می‌یابد،افزود:در این ایام گشت‌های مشترکی با همراهی نیروی انتظامی،تعزیرات حکومتی،بهداشت و درمان،دام‌پزشکی،اتاق اصناف و اتحادیه‌ها برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه در اجرای این طرح با متخلفین مطایق قانون برخورد می‌شود،خاطرنشان کرد:شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف نظیر گرانفروشی،کم فروشی،عدم درج قیمت مراتب را از طریق سامانه ۱۲۴اطلاع دهند.

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت فومن به انجام هزار و ۲۳۰ مورد بازرسی در نوروز ۹۴اشاره کرد و گفت: ۸۶ پرونده تخلف با ارزش بیش از ۸۹میلیون و ۶۱۵هزار ریال تشکیل شد.

وی در پایان بیشترین عناوین تخلف را در زمینه عدم پروانه کسب،گران‌فروشی و عدم درج قیمت دانست و عنوان کرد:در نوروز امسال ۲۱نانوایی شهری و ۲۴نانوایی روستایی در شهرستان فومن کشیک خواهند بود. سال گذشته میزان ۱۷۵مورد بازرسی از نانوایی‌های کشیک صورت گرفت و ۱۱پرونده تخلف با ارزش پنج میلیون و ۱۹۵هزار ریال تشکیل شد.