کد خبر: 39356تاریخ انتشار : 20:11:28 - چهار شنبه 16 مارس 2016

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت فومن:

86 پرونده تخلف در بازرسی های قبل عید تشکیل شده است!

اسدنیا گفت:تا 15فروردین طرح نظارتی پایش بازار کالا و خدمات ویژه نوروز در شهرستان فومن تداوم دارد.

جهانگیر اسدنیا رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت فومن گفت:طرح نظارتی پایش بازار کالا و خدمات ویژه نوروز در شهرستان فومن از 15اسفندماه آغاز شده است و تا 15فروردین تداوم دارد.

اسدنیا با بیان اینکه با اجرای این طرح نظارت بر واحدهای تولیدی و خدماتی من جمله عرضه کنندگان خشکبار،گوشت،مرغ،میوه،پوشاک،آجیل،شیرینی،مرغ،حمل و نقل مسافر و…تشدید می‌یابد،افزود:در این ایام گشت‌های مشترکی با همراهی نیروی انتظامی،تعزیرات حکومتی،بهداشت و درمان،دام‌پزشکی،اتاق اصناف و اتحادیه‌ها برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه در اجرای این طرح با متخلفین مطایق قانون برخورد می‌شود،خاطرنشان کرد:شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف نظیر گرانفروشی،کم فروشی،عدم درج قیمت مراتب را از طریق سامانه 124اطلاع دهند.

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت فومن به انجام هزار و 230 مورد بازرسی در نوروز 94اشاره کرد و گفت: 86 پرونده تخلف با ارزش بیش از 89میلیون و 615هزار ریال تشکیل شد.

وی در پایان بیشترین عناوین تخلف را در زمینه عدم پروانه کسب،گران‌فروشی و عدم درج قیمت دانست و عنوان کرد:در نوروز امسال 21نانوایی شهری و 24نانوایی روستایی در شهرستان فومن کشیک خواهند بود. سال گذشته میزان 175مورد بازرسی از نانوایی‌های کشیک صورت گرفت و 11پرونده تخلف با ارزش پنج میلیون و 195هزار ریال تشکیل شد.