کد خبر: 39155تاریخ انتشار : 16:55:44 - سه شنبه 8 مارس 2016

نماینده مردم فومن‌وشفت در مجلس دهم:

نباید کارها براساس خواسته جناح‌ها و گروها انجام شود/دیدگاه های جناحی قادر به حل مشکلات نیست

افتخاری گفت :‌ وضعیت اشتغال و آمار بیکاری در استان مطلوب نیست، با نگاهی به وضعیت کارخانجات استان آمار به راحتی به دست می آید.

به گزارش بهجت نیوز ؛ محمد مهدی افتخاری با اشاره به اینکه در مجلس دهم مشکلات ازدواج ،مسکن و اشتغال جوانان را پیگیرمی شود اظهار داشت: پی گیری دغدغه های نسل جوان جز اولویت های من است و ان شالله رفع مشکلات جوانان با همفکری و همکاری نمایندگان استان انجام می شود.

منتخب مردم در انتخابات مجلس دهم با بیان اینکه برخی از کارها در شهرستان مربوط به نماینده حوزه انتخابیه است گفت: برخی از کارها نیاز به اتفاق آرا در استان دارد تا فعالیتها تسریع و محقق شوند.

افتخاری خاطرنشان کرد: دیدگاه نمایندگان باید تغییر استان باشد یعنی اگر استان ما تغییر کند ،دغدغه های مردم تا حدی رفع می شود واین موضوع با همکاری و همدلی محقق می شود.

وی با بیان اینکه برای ایجاد تحول در استان و در حوزه شهرستان ما تغییر مدیریت را نمی پذیریم، گفت: اما تغییر روش مدیریت لازم است من عادت به تعویض ندارم ولی تعمیر خوب است.

وی با تاکید بر اینکه ما اگر بتوانیم دیدگاه ها را تغییر دهیم برنامه ها در مسیر نیازهای مردم تدوین می شوند خاطرنشان کرد: تمام گروه های سیاسی که عاشق امام و رهبری هستند و زیر خیمه ولایت فقیه هستند مورد تایید من هستند.

افتخاری گفت: اگر هر گروهی سیاسی من را مورد حمایت خود قرار داده است من ضمن تشکر اعلام می کنم که دیگاه من این است و ما باید کار را برای رضای خدا و برای مردم انجام دهیم و نباید کارها براساس خواسته جناح ها و گروها انجام شود.

منتخب مردم در انتخابات مجلس دهم تاکید کرد: باید دست به دست هم دهیم تا استان را آباد سازیم و باید بدانیم که دیدگاه های سیاسی و جناحی قادر به حل مشکلات نیست.

وی با اشاره به آمار اشتغال اعلام شده در گیلان، گفت: وضعیت اشتغال و آمار بیکاری در استان مطلوب نیست و این امر با توجه به وضعیت کارخانجات استان مشهود است و با نگاهی به این وضعیت امار دست شما می آید.

افتخاری با بیان اینکه به تناسب زمان ممکن است در برخی از بخش ها پیشرفت داشته باشیم خاطرنشان کرد:این امر را باید از دست اندرکاران مربوط پرسید البته ما هم در گروه تحقیقی که داریم همکاران در حال جمع آوری امارها هستند تا نقاط قوت و ضعف را بشناسیم و بتوانیم برای پیشرفت کارها برنامه داشته باشیم.

وی تاکید کرد: اعتقاد من این است که در زیر پوشش سرسبز گیلان فقری نهفته است که باید برای رفع این فقر دست به دست هم داد تا مشکلات رفع شود.

  1. بهجت نیوز جان، لطفا بنویس “منتخب مردم شرف فومن و شفت” نه نماینده. انشا ا…. از خرداد به بعد می شن نماینده.