کد خبر: 39105تاریخ انتشار : ۶:۳۱:۴۰ - شنبه ۱۵ اسف ۱۳۹۴

گمانه‌زنی بر روی یک شایعه؛

آیا محسن رضایی برای انتخابات فومن و شفت به گیلان سفر کرد؟

برخی گمانه زنی ها حضور محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در فومن را با حواشی انتخابات این حوزه بی ربط نمی دانند.

بعد از اعلام نتایج دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری با اختلاف ۸۱ رای موفق شد از سد ناصر عاشوری نماینده فعلی بگذرد.

اما عاشوری به روند برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه شفت و فومن اعتراض دارد و شکایتش را در نامه ای به دبیر شورای نگهبان ارسال کرده است.

با این حال برخی گمانه زنی ها حضور محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در فومن را با این موضوع بی ربط نمی دانند.

رضایی شامگاه امروز پنج شنبه بعد از سخنرانی در یادواره ۵۴۰ شهید صومعه سرا در شهرستان فومن حاضر شد.

در حالی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در فومن حاضر می شود که پیش از این عاشوری از حضور بازرس شورای نگهبان در این شهرستان خبر داده بود.

سرلشکر محسن رضای دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، یعنی همان جایی است که آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس آن است و حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری قبل از کاندیدا شدن به همراهی تنی چند از اعضای خانواده خود با هاشمی دیدار کرده بود.

بهرحال باید منتظر ماند و دید تا این کشمکش ها به کجا می رسد و این حواشی کی رنگ پایان را به خود خواهد دید./کاسپین

 1. نمایندۀ فعلی باید قاعدۀ بازی را رعایت کند و هر چه سریع تر صحنه را ترک کند. ایشان و دار و دستۀ ایشان باید خوب یاد آورند، بر پدر شهید ایشان چه ها کردند.

 2. احمد گفت:

  سلام انشالله همه چیز با خوبی و خوشی تمام خواهد شد و صحت انتخابات توسط شورای محترم نگهبان اعلام خواهد شد فقط حفظ آرامش بین مردم مهم است . نماینده فعلی و طرفدارانش هم دقت نمایند این قاعده همچنان در شهرستان فومن و شفت وجود دارد هر نماینده یک دوره تا به دیگران هم برسد همه جا به نوبت

 3. حسن گفت:

  سلام انتخابات به خوبی برگزارگردید آنهایی که خود دستی درخرید وفروش ارای مردم داشته اند چگونه میخواهند جواب خدارابدهند چگونه خودشان راادامه دهنده ارمانهای امام
  عزیز وفرامین رهبری انقلاب می دانندواقعابرای دنیا دیگران اخرت خود به آتش کشیدن ارزش آن رادارد والله هرگز هرگز به اندازه یک مگس ارزش ندا د

 4. یک آلیانی گفت:

  ۳۷ سال است روستای ما مبالغ ۲۵۰ خانوار فاقد آسفالت وگاز است دانش با چکمه به مدرسه می روند هرچهار یک
  نماینده در فومن رای اورده است تا نماینده جدید بخواهد صندلییش را درمجلس پیدا کند چهارسال تمام میشود
  آنهایی گل به کفش بچه هایشان نمی چسبد حالا بگوئیدآیا نماینده می تواند مشکل را حل کند بغیر عاشوری
  کسی قدرتالش را نمی داند

  • ناشناس گفت:

   گیلان هیچ وقت نماینده ایی مانند حاج ناصر عاشوری نخواهد داشت همین متاسفانه برخی افراد که جز منافع شخصی خود چیزی نمیبینند و تاریخ و اینده همه چیز را نشان خواهد داد اگر اقای عاشوری انتخابات و نمایندگی را به چشم کاسبی و منافع اشخاص میدید رضا خاکسار و میرزایی در انتخابات کنارش ایستاده بودند

 5. مطلع گفت:

  سلام بهجت نیوز، به یقین این گمانه زنی اشتباه است و انگیزه اصلی سفر آقای رضایی برای یادواره شهدای صومعه‌سرا بوده و آقای افتخاری دقایقی در محل استراحت ایشان قبل از سخنرانی با وساطت دیداری داشته اند.

 6. ناشناس گفت:

  این اقا تا حالا کار اداری انجام نداده.با حرف زدن و منبر نشستن که کاری پیش نمیره.از فضله پدر تو را جه حاصل؟

 7. مجتبی افتخاری گفت:

  درود بر افتخاری و خاندانش