کد خبر: 39098تاریخ انتشار : 6:17:11 - جمعه 4 مارس 2016

نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان؛

اگر جانبازی بر روی ویلچر نشسته و در خط ولایت نباشد این ویلچر مصداق شتر عایشه را دارد

نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه همه مسئولان باید بدانند که ما بر سر سفره شهیدان نشسته‌ایم و هر چه داریم از شهدا داریم گفت: چادر فرماندهی دشمن در دل خواص کشور است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عزت‌الله معتمد در یادواره سرداران و ۴۲۲ شهید شهرستان آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه ملت ایران آستانه‌اشرفیه را با نام حرم مطهر سلطان سید جلال‌الدین اشرف، شهدا و علمای این شهر می‌شناسند اظهار داشت: آستانه‌اشرفیه دارای ملتی است که قدمی در برابر دشمن کوتاه نیامده و این مهم را با حضور پرشور در انتخابات هفت اسفند اثبات کردند.

وی به حضور پرشور ملت ایران در عرصه‌های مختلف نظام اشاره کرد و گفت: انتخابات هفتم اسفند در راستای افزایش هم‌افزایی پایه‌های حکومت اسلامی بود.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اذعان به اینکه سخن شهیدان دفاع مقدس بدون ذکر قدرت دشمن در آن زمان امکان‌پذیر نیست بیان کرد: همه مسئولان باید بدانند که ما بر سر سفره شهیدان نشسته‌ایم و هر چه داریم از شهدا داریم.

وی با اشاره به اینکه بررسی چرایی پیروزی ما در جنگ تحمیلی منجر به محکم شدن پایه‌های نظام می‌شود اظهار داشت: برخی از قدرت‌های دنیا که امروز به سراغ ایران آمدند درگذشته در صف مخالفان ایران در دور دوران دفاع مقدس بودند که نهایت همکاری با رژیم بعثی عراق را داشتند.

معتمد بابیان اینکه شهدای ما با بصیرت در میدان نبرد حاضرشده و از ولایت حمایت کردند گفت: دشمن باآن‌همه امکانات و حمایت‌های کشورهای مختلف مغلوب بصیرت شهدای ما شدند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه چادر فرماندهی دشمن در دل خواص کشور است بیان کرد: حتی اگر جانبازی بر روی ویلچر نشسته و در خط ولایت نباشد این ویلچر مصداق شتر عایشه را دارد.