کد خبر: 38996تاریخ انتشار : 5:50:33 - یکشنبه 28 فوریه 2016

فیلم حضور فرماندارفومن در میان مردم؛

مومنی‌زاده:مردم توجهی به ادعاها نداشته باشند/فرمانداری وظیفه‌اش را تمام کرد!

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح روز گذشته (جمعه) در سراسر کشور با دستور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور آغاز شد و ساعت 23:45 پایان یافت.

در ساعات اولیه روز شنبه پس از اتمام قطعی شمارش آراء نام محمد مهدی افتخاری فرزند شهید افتخاری بعنوان پیروز انتخابات در شهرستان های فومن و شفت از سوی منابع غیررسمی اعلام شد.

اما پس از ساعاتی که از شادی مردم در خیابان ها می‌گذشت خبری دیگر دهان به دهان می‌چرخید و آن اعتراض نفر دوم انتخابات فومن و شفت یعنی ناصر عاشوری بود که وی تصمیم به پیگیری حق قانونی خود در این رابطه داشت.

همزمان با انتشار این خبر موجی از سردرگمی در میان مردم قوت گرفت ؛ از طرفی اعلام نکردن نام اقای افتخاری در صدا و سیما و اعلام رسمی نکردن این اسم باعث قوت گرفتن شایعات در شهر شد.

شایعاتی که مبنای و ریشه آن را در گروه های مجازی می‌توان به روشنی پیدا کرد که چه کسانی در پشت این ماجرا حضور دارند و از این قضیه سود میبرند.

شامگاه یک‌شنبه جمعی از هواداران مهدی افتخاری با حضور در مقابل فرمانداری خواستار اعلام رسمی نام پیروز انتخابات فومن و شفت شدند که سرانجام میرشمس مومنی زاده فرماندار فومن در میان مردم حضور یافت و به ایراد سخن در این خصوص پرداخت.

ویدئویی که از صحبت های نماینده عالی دولت در شهرستان منتشر شده است را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

دانلود

  1. یوسف گفت:

    عاشوری بلکاااااا

  2. احمد گفت:

    شرم آوره متاسفم برای فومن و شفت ………