کد خبر: 38888تاریخ انتشار : 15:50:16 - جمعه 26 فوریه 2016

غوغای سازمان اطلاعات سپاه؛

16 اتوبوس حامل رای دهندگان خارجی در فومن دستگیر شدند

رییس سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان خبر داد: دقایقی پیش ۱۶ اتوبوس حامل رای دهندگان غیربومی که از خارج استان سازماندهی و به شهر فومن منتقل شده بودند توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه گیلان شناسایی و بازداشت شدند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از  ۸ دی در گفتگو با رییس سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان، دقایقی پیش ۱۶ اتوبوس حامل رای دهندگان غیربومی که از خارج استان سازماندهی و به شهر فومن منتقل شده بودند توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه گیلان شناسایی و بازداشت شدند.

این افراد با دریافت مبالغی توسط یکی از نامزدهای حوزه ی انتخابیه فومن و شفت بوسیله ی ۱۶ دستگاه اتوبوس از یکی از استانهای مجاور به گیلان منتقل شده بودند که توسط اطلاعات سپاه شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ رودبارکی رییس سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان، به نامزدهای انتخاباتی استان و اطرافیان آنها هشدار داد که سازمان اطلاعات سپاه در جهت صیانت از آراء مردم تا پایان زمان اخذ رأی با هرگونه تحرک غیرقانونی انتخاباتی برخورد جدی خواهد داشت.

 1. چ.ف گفت:

  ع….. بد خراب کردی حاجی :))
  با همه چی بازی با مردم هم بازی؟

  • ناشناس گفت:

   یک طرفه قصاوت نکنید من خودم فومنی ام از هر سه کاندیدایه بزرگ که تو فومن نماینده بود خرید و فروش رو دیدم مخصوصا همونی که طرفشو دارید.مردم تقصیر دارن که وجدانشونا به پول فروختن

 2. هادی گفت:

  درود بر برادران سپاه قدس گیلان

 3. mohammad.ch گفت:

  دست خوش

 4. ناشناس گفت:

  مطمنا اگر طرف رو بگیرن نمیگه از طرف کدوم نامزده.اسم نامزد مخالف رو میده.اینو چطور پیگیر میشن؟ممنون میشم بدونم

 5. رستم گفت:

  ممنون

 6. بنده خدا گفت:

  بهجت نیوز عزیز ، کاندیدایی که بخواهد با تزویر و ریا ، که پیشانی خود را با سوزانده و بگوید بر اثر سجده طولانی اینطوری شده ، به مجلس برود هایچ ارزشی برای ملت ندارد.

 7. امید گفت:

  خسته نباشید و باسلام به همگی
  اتفاقاً دیشب که رفتم رای بدم شنیدم البته ولی ندیدم به چشم.البته کسی که میگفت قابل اعتمادم بود.
  میگفت:در نوگوراب یه اَحمقی به حمایت از آقایی که مدعی بود عمرشو واسه این انقلاب گذاشته و انصافاً خیلی هم پول ریخته بود یه لیوان مشروب+یه تیکه جوجه کباب میداد و شما میرفتی چندمتر بالاتر به کاندیدای اصلَح اینجور آدمی رای میدادی!!!!؟؟
  خدا جای حق نشسته حتی اگه میلیاردی خرج کنی…یاعلــــــــــــــــــی