کد خبر: 38855تاریخ انتشار : 16:31:42 - پنجشنبه 25 فوریه 2016

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت:

نباید به افرادی که با رهبری و اسلام زاویه دارند رای بدهیم

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت اظهار داشت: نباید به افرادی که با رهبری و اسلام زاویه دارند رای بدهیم.

حجت‌الاسلام علیرضا ابراهیم زاده در آستانه انتخابات مهم وسرنوشت ساز 7 اسفند 94، خواستار حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری شد و اظهار کرد: همه ما باید از تعصبات قومیتی و قبیله‌ای پرهیز کرده و زمینه حضور افراد صالح، انقلابی و متخصص را که معیارهای اصلی مقام معظم رهبری در انتخاب اصلح است برای خبرگان و مجلس شورای اسلامی فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه وقتی رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) برای ما فصل‌الخطاب است، پس معیارهای معظم‌له نیز باید در انتخاب اصلح، معیار و ملاک ما برای انتخاب قرار ‌گیرد، گفت: نباید به افرادی که با رهبری و اسلام زاویه دارند رای بدهیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت یادآور شد : حضرت آیت ‌الله ‌العظمی‌ امام خامنه‌ای (دام عزه) روز گذشته در دیدار پرشور هزاران نفر از مردم نجف‌آباد، در سخنان مهمی تأکید کردند: ملت ایران مجلسی می‌خواهد که «متدین»، «متعهد»، «شجاع»، «فریب‌نخور»، «مقاوم در مقابل زیاده‌خواهی‌ها و طمع‌ورزی‌های استکبار»، «مدافع عزت و استقلال ملی»، «علاقه‌مند واقعی به پیشرفت کشور»، «معتقد به حرکت علمی استعدادهای جوان»، «معتقد به اقتصاد درون‌زا»، «آشنا با درد مردم» و «مصمم به حل مشکلات مردم» باشد و مرعوب آمریکا نشود و به وظایف قانونی خود عمل کند.

این مسئول تصریح کرد: در انتخاب نماینده اصلح، اگر شخص شایسته ای مدنظر افراد رای دهنده است و شناخت کافی از او دارند همان گزینه را برگزینند اما چنانچه شناخت کافی از کاندیداها نداشتند با افراد معتمد مشورت کنند.

امام جمعه موقت شهرستان شفت ، با تاکید بر اینکه دشمنان به دنبال تضعیف جایگاه رهبری هستند، گفت: این امر، اهمیت مجلس خبرگان را مشخص می‌کند و ما باید در انتخاب افراد ولایتمدار و حافظ منافع نظام و انقلاب دقت نظر ویژه ای داشته باشیم.

حجت‌الاسلام ابراهیم زاده با اشاره به نفوذ دشمنان در انتخابات، اذعان داشت: شکی نیست که دشمنان نظام و انقلاب برای نابودی نظام و سیطره بر منطقه و ایران طرح‌هایی دارند و از جمله این طرح‌ها، نفوذ در ارکان نظام است و یکی از این ارکان، مجلس شورای اسلامی است که به فرموده امام راحل (ره)، «مجلس در رأس امور است».

 وی ادامه داد: همچنین مجلس خبرگان که نقش حساسی در جایگاه و مسئله رهبری برعهده دارد، اگر دشمن موفق به فرستادن اشخاصی که به آنها گرایش دارند دراین مجلس مهم وحساس شوند، بدون شک این کار را(نفوذ) انجام خواهند داد و این معنای نفوذ در ارکان سیاسی کشور است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت در پایان با تاکید مجدد بر حضور گسترده مردم درانتخابات خاطرنشان کرد: مردم ایران همواره در تمام صحنه‌های حساس کشور حضور داشته ‌اند و این بار نیز با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رای به دشمنان نظام ثابت می‌کنند که در حمایت از نظام اسلامی و ارزش‌های آن هرگز کوتاهی نخواهند کرد.