کد خبر: 38852تاریخ انتشار : 15:40:05 - پنجشنبه 25 فوریه 2016

رسول جماعتی:

همراهان گذشته یا منسوبین من در کنار هر کاندیدی باشند نظر من نیست

رسول جماعتی نماینده دوره ی ششم مجلس شورای اسلامی ازحوزه ی انتخابیه شهرستان های فومن وشفت و کاندیدای ردصلاحیت شده مجلس دهم شورای اسلامی طی بیانیه ای بدون حمایت از شخص خاص وگروهی همگان را به حضور در انتخابات دعوت کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

مجلس در رأس امور است

انتخابات مظهر بیداری ملت ایران و دفاع از انقلاب اسلامی است(مقام معظم رهبری)

مردم فهیم ، صبور و مقاوم و بزرگ شهرستان های فومن وشفت

با سلام ودرود بر شما

با درود به روح بلند و ملکوتی حضرت امام (ره) شهدای گرانقدر و آرزوی صحت و سلامت برای مقام معظم رهبری؛ ضمن تشکر و سپاس فراوان ازبزرگواری های شما عزیزان، به ویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به استحضار می رساند، اینجانب برای ادای دین و انجام وظیفه با در نظر گرفتن مسائل پیش آمده در دوره قبلی، ضمن مشورت با برخی از بزرگان کشور به عنوان کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه فومن وشفت ثبت نام نمودم و خوشبختانه در هیائت‌های اجرایی نیز مورد تائید قرار گرفتم.

متاسفانه در هیات نظارت به واسطه گزارشات واهی رقبای انتخاباتی ام که خداوند همه شان را به راه راست هدایت کند کارساز نشد مثل اینکه لابی یکی از رقبایم که از شانس بد من از نیروهای امنیتی است زیاد بود تا جایی که چندین بار پرونده برای رای گیری به داخل شورای محترم نگهبان خدمت اعضاء رسید.ولی دست های نامرئی و پنهان نگذاشت این امر تحقق یابد.البته با اینکه تلاشی مضاعف و شبانه روزی را به کار بستم در نهایت متاسفانه نتیجه شد، آنچه که نباید می شد.

لذا اینجانب ضمن تشکر وسپاس مجدد از محبت های همه همشهریان عزیزم همچون گذشته خود را سرباز نظام، پایبند به ارزش های امام و انقلاب و رهبری دانسته و همگان خصوصا هواداران را مثل گذشته به شرکت در انتخابت دعوت می نمایم. تا انشاءالله کاندیدای مورد حمایت هواداران عزیز پیروز انتخابات گردد و من چه کسانی که در گذشته همراه و کنار من بوده اند و یا منسوبین من در کنار هر کاندیدی باشند نظر من نیست.

عزت و سربلندی مردم دو شهرم و استان سرسبز همیشه بهار گیلان و نظام اسلامی را آرزو دارم و سخن آخرم این است که تا شقایق هست زندگی بایدکرد.

فرزند و برادر کوچک و همیشگی تان

رسول جماعتی

94/12/6

  1. ایزانی گفت:

    منسوبین اشتباه می باشد بهتر آن است بنویسیم منصوبین (نصب شدگان)

    • مدیر سایت گفت:

      منسوب . [ م َ ] (ع ص ) دارای نسبت و دارای علاقه و دارای پیوستگی و متعلق و مرتبط و متصل و ملحق شده و مخصوص شده