کد خبر: 38782تاریخ انتشار : 22:25:26 - سه شنبه 23 فوریه 2016

حزب اللهی ها به گوش باشند؛

شوک اعلام لیست ائتلاف اصولگرایان گیلان به رسانه های اصلاح طلب!

بالاخره انتظار به پایان رسید و اصولگرایان گیلان توانستند در سایه ی مدیریت و ایثار برخی چهره های مطرح اصولگرایی به لیست واحدی در استان دست یابند.

در رشت اما تعلل در اعلام لیست سبب شد تا گمانه زنی ها در خصوص اختلافات درون گروهی بالاگرفته و رسانه های اصلاح طلب سعی کنند تا از این فرصت در راستای بزرگنمایی اختلافات و عملاً اشاعه ی حرف و حدیث ها در خصوص شکست جریان اصولگرایی در ارائه ی لیستی واحد بهره ببرند.

دیشب اما سرانجام سه عضو مورد حمایت ائتلاف اصولگرایان گیلان در رشت معرفی شدند و برگزاری نشست خبری این سه عضو در کنار سردار علیزاده سبب شد تا اینبار برخی رسانه های اصلاح طلب در راستای تضعیف این لیست اقدام به انتشار گفتگوهایی با سایر چهره های اصولگرا نموده و سعی کنند تا بار دیگر بر طبل اختلافات درون گروهی بکوبند.

جالب آنکه یکی از این رسانه ها امروز اقدام به انتشار گفتگویی از یکی از کاندیداهای اصولگرا نموده و خود را به شدت دلواپس سرنوشت این کاندیدا در انتخابات پیش رو نشان میدهند! این تاکتیک تبلیغاتی به حدی مضحک و نخ نما شده به نظر می رسد که خوانندگان می توانند در اولین نگاه برای این سوال که چرا اخبار مربوط به این داوطلب به یک باره به سوژه ی روز و مورد علاقه این رسانه ها تبدیل شده است، پاسخ مناسبی پیدا کنند. به قول معروف برجسته سازی اظهارات یک کاندیدای معترض که تا پیش از این جایگاهی در اخبار اینگونه رسانه ها نداشته است، نه از حب علی بلکه از بغض معاویه بوده است.

تخریب های اخیر که بر علیه ولی اله عظمتی در رسانه های وابسطه به جریان شن و ماسه و متعلق به دلالان انتخاباتی به راه افتاده است به خوبی نشان گر ترس و واهمه ی شدید گردانندگان پشت پرده ی این رسانه ها از حضور فرماندار سابق رشت در بهارستان دارد، چرا که حضور عظمتی در مجلس دهم عملا موازنه ی قدرت را به نفع جریان اصولگرایی در رشت تغییر داده و به اذعان بسیاری از کارشناسان در بدترین حالت دو کرسی از سه کرسی مجلس در شهرستان رشت نصیب اصولگرایان خواهد شد.

بی تردید در میثاق نامه ی اصلاحات حمایت از کاندیداهای اصولگرا، مظلوم خواندن آنان و دلواپسی برای جریان اصولگرایی جایی ندارد و آنچه که امروز در رسانه های متعلق به جریان اصلاحات شاهد آن هستیم تلاش برای اختلاف افکنی و زیر سوال بردن مشروعیت لیست ائتلاف از طریق گفت و گو با چهره ای اصولگرا می باشد وگرنه دشمنی این رسانه ها با جریانات ارزشی بر اصولگرایان پوشیده نیست. شاهد این مدعا شکایات پی در پی یکی از گردانندگان این رسانه ها از جوانان انقلابی و اصولگرا می باشد.

شاید نگاهی به گذشته و بازخوانی ایستادگی عظمتی در برابر یکی از افراد هوچی گر و منفعت طلب که می خواست با فشار بر فرماندار وقت برای یکی از نزدیکان دلبند خود پست مدیریتی دست و پا کند، سبب شده تا حضور فرماندار سابق رشت در بهارستان به کابوس افراد فامیل باز و رسانه های متعلق به نماد انتصابات فامیلی در استان تبدیل شود چرا که عظمتی بارها در نشست های خبری خود بر لزوم برخورد با برداشت کنندگان غیرمجاز شن و ماسه، جلوگیری از رواج پدیده ی تاسف برانگیز انتصابات فامیلی و انتصاب مدیران بی تجربه تنها به صرف فامیل بودن، حمایت از خبرنگاران مظلوم در برابر شکایت های فراوان، مقاومت در برابر رانت های تحصیلی و دریافت همزمان حقوق از دو سازمان دولتی و… تاکید کرده است.

آقازاده مصصم تر از همیشه پا به عرصه انتخابات گذاشته است و سردار خستگی ناپذیر پخته تر از آن است که نداند در پس پرده دلسوزی آنانی که حتی به خاطر حضور وی در جمع اعضای شورای شهر رشت آن هم در گذشته ای نه چندان دور دست به تخریب و فحاشی زدند، چه می گذرد. هر چند افتادگی و آرامش نماینده سابق مردم رشت سبب می شود تا گاها همین افراد تصور کنند که آقازاده چهره واقعی آنان را نشناخته و نمی داند چرا فحاشان دیروز، امروز به یکباره در جمع حامیان او درآمده اند.

کوچکی نژاد هم که دیگر تکلیفش معلوم است. استفاده کنندگان از رانت های تحصیلی در این مدت بر او هجمه های کمی وارد نکردند. حضور وی در لیست ائتلاف به عنوان یکی از نمایندگان حقیقی ملت و نه نماینده دولت، یکی از بهترین تصمیمات بر اساس خرد جمعی بوده است.

امید است در روزهای باقیمانده داوطلبان اصولگرا منافع گروهی را بر منافع شخصی ترجیح داده و بدانند که دلسوزی این روزهای رسانه های اصلاح طلب نه از سر علاقه به آنان بلکه به خاطر تضعیف جبهه اصولگرایی می باشد.