کد خبر: 38753تاریخ انتشار : 5:56:41 - چهار شنبه 24 فوریه 2016

با سه‌گانه جعفرزاده آشنا شوید؛

روزی مخالف هاشمی ، روزی موافق خاتمی و روزی مدافع احمدی‌نژاد!!

روزهای انتخاباتی یک به یک در حال عبور است و بطور مرتب و روزانه صحبت ها و گفته های افراد متناسب با شرایط روز در رسانه هایشان عنوان می‌شود.

روزهای پر شور و نشاطی که این مدت در کشور حاکم است بدون شک با بازی های سیاسی که در حال وقوع است گاه می‌تواند ناراحت کننده و گاه خوشحال کننده باشد.

برای نمونه انتخابات سال 88 در مقطعی بسیار خوشحال کننده بود زیرا رکورد حضور مردم برای اثبات قبول نظام دیدنی بود اما به فاصله چند روز با اتخاذ مواضع سیاسی تند برخی افراد و در مقابل سکوت برخی خواص سیاسی کشور کار به جایی رسید که مردم در کف خیابان مجبور شدند تا طومار این آشوب‌گران را درهم بپیچند.

گناه نابخشوندنی سران فتنه که این روزها در حصر بسر می‌برند و یک نفر دیگر از انها ممنوع التصویر و بیان شده است به حدی بود که اشک های رهبر مظلوم انقلاب را در آن نماز جمعه معروف جاری کردند.

موضع گیری برخی افراد در آن بُرهه قابل بررسی بوده و است اما چند سالی گذشت و انتخابات سال 92 با پیروزی حسن روحانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد و البته در کنار آن مواضع برخی ها آشکارتر و واضح تر شد.

یکی از همین افراد که هر از گاهی با سخنان تند و جنجالی سعی می‌کند تا حماسه ای بی‌آفریند ؛ آقای جعفرزاده نماینده این دور اصلاح طلبان در گیلان است . به این چند جمله از صحبت های چند سال اخیر اقای ایمن آبادی دقت کنید :

1 – شاید برای دولت آقای روحانی هم بهتر باشد که آقای خاتمی به مراسم نیایند

2 – این دو نفر افتخارات کشور هستند و مردم ثابت کردند که آقایان هاشمی و خاتمی را دوست دارند(موافق خاتمی)

وی در جایی دیگر میگوید :‌ هاشمی رفسنجانی از برکات نظام جمهوری اسلامی ایران است(+) (موافق هاشمی) اما از طرفی دیگر در مطلبی که در سایت رسمی اش منتشر شده است تندترین جملات را علیه برکت نظام جمهوری اسلامی!! منتشر می‌کند!(+) برای مثال به این جملات دقت کنید :‌ “در آن مقطع که مردم از سرمایه داری ولوکس گرایی بیزار بودند این شعارها خریدار پیدا کرد از طرفی عملکرد بد خانواده هاشمی علی الخصوص فرزندانش هم دلیل بر علت شد!/البته خیلی در این کسب آرا هنرمند نبود چون هر کس دیگری با هاشمی آن روز روبرو می شد رای می آورد“(مخالفت هاشمی)

این جملات را هم بخوانید : “آقای احمدی نژاد که شهردار تهران بود و شعارهای جالبی می داد عملکردش هم در شهرداری بد نبود در خانه آینه کاری شده شهرداری زندگی نمی کرد و نان وپنیر می خورد ولباس رفته گران می پوشید و…”(موافق احمدی نژاد)

گفتنی است که چندی پیش یکی از سایت های استانی در خبری به طور رسمی از دیدار پنهانی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با احمدی نژاد خبر داد که بلافاصله با واکنش سایت حامی این فرد روبرو شد!!

در پایان ذکر این نکته قابل تامل است که سخنان چندگانه آقای ایمن آبادی در سایت خواهرزاده اش که این روزها برای دایی به طور علنی و رسمی کُت درآورده است و نسبت به حتی کوچک‌ترین مسائل عکس العمل فوری نشان می‌دهد با یک جستجوی ساده در دسترس می‌باشد.