کد خبر: 38732تاریخ انتشار : 17:34:50 - دوشنبه 22 فوریه 2016

نامه سرگشاده دانشجویان فومن خطاب به معاون سیاسی استانداری گیلان:

مگر مصوبات شورای تامین استان برای دانشگاه ها لازم الاجرا نیست؟/روسای دانشگاه بهانه تراشی می کنند

مگر غیر از این است که مصوبات شورای تامین استان برای همه دانشگاه های استان لازم الاجرا است و بهانه تراشی های مسئولین دانشگاهی با این عنوان که “مجوز لازم را نداریم ” واهی و بدون اساس است؟

دانشجویان شهرستان فومن و شفت در نامه ای سرگشاده خطاب به رئیس ستاد انتخابات استان گیلان جهت مخالفت دانشگاه برای برگزاری برنامه های انتخاباتی اعلام کرد: ظاهرا مصوبه شورای تامین استان در دانشگاه پیام نور فاقد اعتبار است.

نامه سرگشاده دانشجویان شهرستان فومن و شفت خطاب به معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان:

جناب آقای احمدی پور

معاون محترم سیاسی و امنیتی استانداری گیلان

رهبر معظم انقلاب اسلامی : خدا لعنت کند آن دسته هایی را که تلاش کرده اند و می کنند که قشر جوان و دانشگاه را غیر سیاسی کند.

نبود تحلیل سیاسی در میان دانشجویان این مرز و بوم و انتخابی کورکورانه و تبعیت از یاوه گویی های رسانه های دنیای سلطه ، خواسته دشمنان انقلاب اسلامی است. در شرایطی که در آستانه دو انتخاب مهم مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری قرار گرفته ایم ؛ دانشجویان بسیجی شهرستان فومن ، تمهیداتی را جهت بصیرت افزایی و آشنایی با نامزدهای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه فومن و شفت فراهم نموده اند که متاسفانه با بی توجهی و بی مهری مسئولان دانشکده فنی فومن به این درخواست؛ علی رغم مصوبه کمیسیون دانشجویی شورای تامین استان مورخه ۲۶/۱۱/۹۴ موجب ناکام ماندن طرح پاتوق مطالبه گری دانشجویی با عنوان ” صحن علنی دانشگاه ” شده است.

مگر غیر از این است که مصوبات شورای تامین استان برای همه دانشگاه های استان لازم الاجرا است و بهانه تراشی های مسئولین دانشگاهی با این عنوان که “مجوز لازم را نداریم ” واهی و بدون اساس است ؟ از آنجایی که برخی از مسئولان دانشگاهی در شهر فومن با دهن کجی به تقاضای دانشجویان و تعیین شروط نامعقول و غیر منطقی و چشم پوشی از مصاحبه صریح حضرتعالی ، مانع از برگزاری این پاتوق مطالبه گری دانشجویی گردیدند؛ لذا از حضرتعالی در خواست داریم در اسرع وقت نسبت به این اقدامات رسیدگی گردیده و مسببین آن را مورد مواخذه قرار دهید. با تشکر۳/۱۲/۹۴ / پیک دانشجو