کد خبر: 38680تاریخ انتشار : 16:06:50 - شنبه 20 فوریه 2016

موج انصراف کاندیداها به نفع دکترنیکفر

انصراف جوان ترین کاندیدای استان گیلان

آرمین آقاجانپور مدرس دانشگاه و جوانترین کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گیلان، صبح امروز باحضور در فرمانداری از ادامه حضور در انتخابات و در حمایت از دکترذبیح نیکفر انصراف داد.

بسمعه تعالی

«یا ایُّها الناسُ اِنَّا خَلَقناکُم مِنْ ذَکرٍو اُنثی و جَعَلْناکُم شُعُو باً و قَبایلُ لِتَعارفوا اِنَّ اَکْرَمَکُم عِندَاَللّه اَتْقاکُم.»

ای مردم ما شما را از مردی و زنی آفریدیم و شما را تیره ها و قبایلی قرار دادیم تا همدیگر را درک کنید(و زندگی هماهنگ داشته باشید.) با فضیلت ترین شما در نزد خداوند با تقواترین شماست.

با سلام و احترام

اینجانب آرمین آقاجانپور کاندیدای جوان مجلس دهم شورای اسلامی براساس همفکری ها و پیشنهاداتی حمایت های گروهی از مشاوران و بزرگان لاهیجان و دوستان گرامی در نظام مهندسی و جمعی از فرهیختگان جامعه تصمیم به ورود به عرصه انتخابات گرفتم.

پس از مدتی فعالیت در عرصه انتخابات با بررسی ها و رایزنی های گسترده و مشورت با مشاوران و همفکری گروه انتخاباتی خود در جهت پیشرفت و توسعه و تعالی جامعه و آبادانی شهر لاهیجان تصمیم گرفتم در راستای ایجاد اتحاد و همدلی بین نیروهای جوان و مومن، ضمن احترام به همه کاندیداهای محترم در عرصه انتخابات مجلس دهم از ادامه فعالیت انتخاباتی انصراف دهم و لذا صراحتا اعلام می‌نمایم که تنها هدف بنده خدمت به خلق، نظام جمهوری اسلامی و میهن عزیزم ایران است و  به هیچ حزب و جناحی وابسته نبوده و نیستم و حمایت خود را از کاندیدای مستقل جناب آقای دکتر نیکفر اعلام میکنم. این انصراف برای حمایت از جوانان و پیشبرد اهداف عالیه آنان بوده است. امید واثق دارم که با تلاش و همفکری و انسجام و وحدت میان نیروهای جوان پرشور و افراد با تجربه مومن شرایط مطلوب تری برای خدمت صادقانه و بی منت به مردم عزیزمان فراهم شود.

این را وظیفه خویش دانستم تا از محبت ها و حمایت های بی دریغ عزیزانی که به طرق مختلف اینجانب را موردلطف بی پایان قرار داداند، صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.

به امید داشتن ایرانی آباد که تلاش برای تامین امنیت و معیشت و پیشرفت جامعه و الگوی همه متولیان امور قرار گیرد.

زدانا تو نشنیدی این داستان

که بر گوید از گفته باستان

که گر دو برادر نهند پشت پشت

تن کوه را باد ماند به مشت

آرمین آقاجانپور

اول اسفند ۱۳۹۴

آرمین آقاجانپور

  1. ناشناس گفت:

    باسلام احسنت تبارک الله احسن الخالقین ، فومن و شفت هم همه با همه حاج خلیل بهروزیفر

  2. ناشناس گفت:

    باسلام خسته نباشی ، فومنات یکپارچه ، در کنار هم با حاج سید تقی موسو یان . رنده باد همدلی و هم زبانی

  3. امین گفت:

    سلام و درود . فومن و شفت همگی حاج ناصر عاشوری و بس .