کد خبر: 38649تاریخ انتشار : 17:21:19 - جمعه 19 فوریه 2016

ابهام در عدم احراز کار دست یکی از نامزدها داد

یادگاری جالب روزی‌طلب در روزهای تبلیغات انتخاباتی فومن و شفت!+عکس

همزمان با شروع رسمی تبلیغات نامزدهای انتخاباتی در شهرستان های فومن و شفت کارناوال تبلیغاتی یکی از کاندیدای عدم‌احراز شده آغاز می‌شود!

هفته نامه 4دی که در این دور از انتخابات به طور علنی از مهدی افتخاری حمایت می‌کند در شماره پیشین خود با درج مصاحبه ای از علیرضا روزی طلب از وی به عنوان یکی از نامزدهای تایید صلاحیت شده قطعی انتخابات پیش رو نام برد!

همزمان با اعلام این خبر و پیگیری های صورت گرفته از مراجع رسمی اطلاع یافتیم که نام این کاندیدا در میان نامزدهای تایید صلاحیت شده موجود نمی‌باشد.

(تصویری از آگهی اسامی نامزدهای نمایندگی فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی که در میان 11نفر تایید شده اسمی از علیرضا روزی طلب دیده نمی‌شود)

در همین حال اما در یک اتفاق نادر و در اولین روز شروع رسمی تبلیغات ، کارناوالی از ماشین های پوسترچسبانده شده برای علیرضا روزی طلب در سطح شهر مشاهده شدند که تعجب بسیاری از مردم را به همراه داشت.

البته وجود پوسترهای تبلیغاتی این کاندیدای عدم احراز شده بر روی دیوارهای شهر و وجود یک ستاد انتخاباتی! با نام وی در مرکز شهر از جمله همین موارد عجیب بشمار می‌آید!

سردرگمی و ابهام در تایید صلاحیت روزی طلب کار را به جایی رساند که طرفداران وی در فضای مجازی متن زیر را منتشر کردند.متنی که هرچند بمانند نوشدارو پس از مرگ سهراب می‌ماند(با توجه به اعلام تایید نگرفتن آقای رو طلب در گفتگو با یکی از پایگاه های خبری) اما یک یادگاری جالب از این دور انتخابات فومن و شفت را به جای گذاشته است.