کد خبر: 38604تاریخ انتشار : 19:58:56 - پنجشنبه 18 فوریه 2016

بی بی سی به سیم آخر زد

رپورتاژخبری خبرگزاری رسمی دولت بریتانیا برای هاشمی رفسنجانی!

بی بی سی فارسی در گزارشی به اهمیت موضوع خبرگان و برخی کنش و واکنش ها در رابطه با این دوره از انتخابات که در قسمتی از آن به طور علنی به تخریب 3 نامزد مخالف هاشمی رفسنجانی پرداخت.

پایگاه خبری بی بی سی فارسی در گزارشی با ورود به موضوع انتخابات خبرگان ؛ در خبری عجیب به تقابل نگاه ها در میان برخی کاندیدای این دوره مجلس خبرگان پرداخت و در قسمتی از این مطلب به طور علنی علیه سه نفر موضع گیری شده است : “در هفته های اخیر، فراخوانی در شبکه های مجازی به جریان افتاده که موضوع آن، تلاش برای رای نیاوردن محمد یزدی، احمد جنتی و محمدتقی مصباح یزدی در انتخابات مجلس خبرگان است.این فراخوان، در قالب دعوت از رای دهندگان در تهران به رای دادن به ۱۶ نفر “غیر از” آقایان یزدی، جنتی و مصباح بوده تا با کاهش آرای آنها در مقایسه با رقبا، امکان حذفشان از فهرست نهایی ۱۶ منتخب تهران میسر شود.”

❌خیلی اتفاقی به این سخنان رهبر انقلاب که دیروز بیان داشتند ؛ دقت کنید : رادیوی انگلیسی دارد به مردم تهران دستورالعمل میدهد به فلانی رأی بدهید، به فلانی رأی ندهید.معنای این چیست؟ انگلیسی‌ها دلشان تنگ شده برای دخالت کردن در ایران. یک روزی بود که پادشاه کشور وقتی میخواست تصمیم مهمّی بگیرد، سفیر انگلیس را صدا میکرد و از او میپرسید که این کار را بکنم یا نکنم.وقتی شما دانستی دشمن چه میخواهد، عکس او عمل میکنی؛ معلوم است.

❌امام خمینی(ره):اگر چنانچه امریکا از ما تعریف کند و روزنامه‎های امریکا از ما تعریف کنند، آن وقت است که باید مردم بگویند این چه است قضیه؟

  1. همشهری گفت:

    با عرض تبریکات مخصوص خدمت وطن فروشان عزیز!