کد خبر: 38600تاریخ انتشار : 19:08:04 - چهار شنبه 17 فوریه 2016

واکنش شدید الحن جماعتی علیه جماعتی؛

یکی از رقبا علیه من پرونده سازی می کند!

رسول جماعتی مالوانی از حضور هم نامش در حوزه انتخابیه فومن و شفت ابراز ناراحتی کرد و آن را از دسیسه های رقیب قدیمی خود قلمداد نمود!

رسول جماعتی مالوانی نامزد رد صلاحیت شده و نماینده دوره ششم مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در واکنش به حضور هم نام خود(رسول جماعتی گشتی)، رسول جماعتی گشتی با ارسال بیانیه ای واکنش نشان داد.

در این بیانیه آمده است:

با سلام مطلع شدم که با شیطنت یکی از رقبای انتخاباتی ام که البته هم اسم من است به ( نام رسول جماعتی گشتی) که برای تهران ثبت نام کرده بوده خود را به حوزه ی فومن و شفت منتقل کرده.

چون یکی از رقبای اینجانب که سالیان سال است که درحال پرونده سازی علیه اینجانب است که بتواند با این عمل زشت وپلشت اینجانب را از گردونه انتخابات حذف نماید و تا الآن با دوستان خود در دستگاهای . . . موفق گردیده و البته مردم فهیم فومنات به خوبی از این عمل زشت آگاه هستند، لذا کاندید مورد نظر که در دقیقه ی نود خود را به فومن رسانیده (من) نه ایشان را دیده (ونه ایشان را میشناسم )و هیچگونه نسبت نسبی و سببی با وی ندارم و مردم از این روش پوپولیستی دیگر خسته شده و این روش دیگر جواب نمی دهد و تا الآن که ساعت ۱۱شب روز۲۸/۱۱/۹۴ هست به دنبال صلاحیتم هستم و با پیگیری هایی که از سوی رئیس محترم قوه مقننه شده امیدوارم به صحنه انتخابات بازگردم.

در غیر این صورت داوری این مسابقه را اول به یگانه آفریده گارهستی و دوم به مردم فهیم ونجیب خواهم سپرد.

خدایا خداوندا چنان کن سرانجام کارتو خوش نود باشی وما رستگار

فرزند و برادر همیشکی و کوچک شما (رسول جماعتی )

شما را همیشه به یاد دارم امیدوارم شما هم مرا به یاد داشته باشید.

  1. فومن گفت:

    یکی نیست به این بابا بگه آخه تو که تایید نشدی چرا دیگه …. میخواد با این …… فعلا در ذهن مردم باقی بمونه. اون اقا مدرس دانشگاه هست و شخص موجه و محترمی هست. این هنوز مدرکش در هاله ای از ابهام هست مثل رقیب سنتیش عاشوری!