کد خبر: 3860تاریخ انتشار : 8:22:57 - چهار شنبه 15 ژانویه 2014

رقابت پشت پرده ای برای نمایندگی فومن در مجلس دهم !

آخرین خبرها از فعالیت های انتخاباتی کاندیداهای احتمالی برای نمایندگی فومن و شفت در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی 1394 . به گزارش بهجت نیوز ،‌شنیده شده است این روزها فعالیت انتخاباتی برخی کاندیداهای احتمالی در شهرستان فومن و شفت برای نمایندگی در دور دهم مجلس شورای اسلامی بالا گرفته است و در این […]

آخرین خبرها از فعالیت های انتخاباتی کاندیداهای احتمالی برای نمایندگی فومن و شفت در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی 1394 .

به گزارش بهجت نیوز ،‌شنیده شده است این روزها فعالیت انتخاباتی برخی کاندیداهای احتمالی در شهرستان فومن و شفت برای نمایندگی در دور دهم مجلس شورای اسلامی بالا گرفته است و در این میان حجت الاسلام شادمند با انتخاب مهندس صادق زاده به عنوان رئیس ستاد خود شتاب بیشتری به روند فعالیت های انتخاباتی خود داده است !

با اینکه هنوز مدت زیادی تا دور بعدی انتخابات باقی مانده است اما چندین نفر از کاندیداهای قبلی به همراه چند چهره جدید مدت هاست که در حال تلاش برای آماده سازی خود برای دور بعدی انتخابات مجلس هستند .

از همین روز ناصر عاشوری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس در مصاحبه اش با دوهفته نامه 4دی گفت :شروع شدن کارهای انتخاباتی از طرف کاندیداهای احتمالی نشانه عدم وجود احزاب است ، وقتی ما حزب نداریم اینگونه مسائل به وجود می آید . البته این مسئله مخصوص شهر ما نیست و در همه کشور این نقیضه وجود دارد و این هم برای کاندیدا مشکل ساز است و هم برای مردم اما با همه این ها انتخابات برای کشور یک فرصت است برای نشان دادن دموکراسی و حمایت مردم از نظام جمهوری اسلامی .