کد خبر: 38555تاریخ انتشار : 21:36:37 - دوشنبه 15 فوریه 2016

در راستای همگرایی اصولگرایان در گیلان؛

کناره گیری آیت اله رضایی نودهی به نفع عباس صفایی در رودبار + تصاویر

درحالی که شورای ائتلاف اصولگرایان شهرستان رودبار در روزهای اخیر در صدد است تا کاندیدای واحدی را معرفی نمایند، خبر رسید ساعتی پیش دکتر آیت رضایی نودهی به حضور در جمع هواداران عباس صفایی کاندیدای مجلس شورای اسلامی از کناره گیری اش به نفع وی خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز  به نقل از زیتون خبر،رضایی نودهی که استاد دانشگاه شاهد تهران را درکارنامه دارد، اظهار کرد: باید دست به دست هم بدهیم و با انرژی و همتی مضاعف بتوانیم گامهای بزرگی برای توسعه شهرستان و ارتقاء کشور برداریم.

وی، با اشاره با انصراف خود از انتخابات، ابراز داشت: ساختن شهرستان نیازمند اتحاد و همدلی است و باید این همدلی را ابتدا از خود شروع کنیم اگر در این شرایط نتوانیم همدل شویم در نتیجه کار با مشکل مواجه خواهیم بود.

این استاد دانشگاه، وحدت را لازمه همه کاندیدا دانست و گفت: همه زیر چتر نظام اسلامی هستیم و یقینا هدف خدمت برای نظام است.

عباس صفایی داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در رودبار نیز با بیان اینکه آقای رضایی با این حرکت خود نوعی ایثار کرده اند، گفت: آقای رضایی با این اقدام خود درس بزرگی به بنده داده اند.

وی کناره گیری در میدان انتخابات را یک گام بزرگ دانست و گفت: از رهنمود و وجود این برادر بزرگوار در ستاد انتخاباتی استفاده می شود.

  1. ناشناس گفت:

    سلام احسنت به آقای رضایی،که این حرکت پسندیده شان کمتر از جهاد در راه خدا نیست ، انشاالله که دیگر نیرویهای ارزشی که خود را اصولگرا می دانند از این عملکرد آقای رضایی درس بگیرند

    • رمضان گفت:

      با سلام و احترام و ارادت به دلسوزان نظام مقدس و ولایت امر مسلمین .تشکر و قدر دانی از آقای رضایی به جهت این کار خدا پسندانه احسن بر شما جناب آقای رضایی .که با صداقت میدان را به یک سرباز ولایت در شهرستان رودبار بلکه استان گیلان جناب آقای صفایی عزیز دادید . رای به حاج عباس صفایی تیری به قلب دشمنان ولایت فقیه و مرگ فتنه گران 88 گیلان می باشد.