کد خبر: 38545تاریخ انتشار : 15:48:42 - دوشنبه 15 فوریه 2016

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان

لیست ائتلاف اصولگرایان در گیلان به‌زودی اعلام می‌شود

نظرعلی علیزاده با اشاره به جلسات منظم شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان گفت: لیست ائتلاف اصولگرایان گیلان در حوزه‌های انتخابیه گیلان به‌زودی اعلام می‌شود

نظرعلی علیزاده در جمع پیشکسوتان جهاد و شهادت شهرستان بندرانزلی، اظهار داشت: 38 سال از انقلاب شکوهمند اسلامی می‌گذرد و تلاش و همت همگان موجب شد که پس از 38 سال با همان صلابت، قدرت و آرمان‌ها راه انقلاب ادامه داشته باشد.

وی افزود: انقلاب ما در همه عرصه‌ها در حال پیشروی است و هنگامی‌که برخی انقلاب‌ها را به نظاره می‌نشینیم، مشاهده می‌کنیم که پس از چندین سال، دچار تغییر مسیر شده‌اند اما انقلاب اسلامی کشورمان با نظارت و رهنمودهای مقام معظم رهبری و همت مردم در مسیر اصلی خود باقی مانده است.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان به موضوع فرجام اشاره کرد و گفت: اگر نامه مبارک مقام معظم رهبری نبود، برجام نافرجام می‌شد و پس از برجام نیز فضایی ایجاد شد که رفت و آمد با غرب زیاد شود و هدف آنها این بود که بگویند پس از برجام درب‌های کشورهای جهان رو به ایران باز شد.

وی در مورد اینکه چرا در مدارس ساعت برجام می‌گذارند، خاطرنشان کرد: عده‌ای می‌خواهند با زنگ برجام فرهنگ ایستادگی در برابر دشمن را زیر سؤال ببرند.

علیزاده در مورد اهمیت انتخابات خبرگان رهبری و نمایندگان مجلس، عنوان کرد: انتخابات پیش رو به‌دلیل آنکه امسال با دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری همراه است بسیار حساس بوده و دشمنان نیز به‌دنبال تأثیرگذاری در انتخابات هستند و تلاش می‌کنند که فرهنگ اسلامی ما را خدشه‌دار کنند.

وی با اشاره به اینکه انتخابات به گونه‌ای جبهه حق علیه باطل است، تصریح کرد: دشمن از ضرباتی که از انقلاب خورده بسیار خشمگین است و تمام توان خود را به‌کار گرفته و تنها با توپ و تفنگ با ما مبارزه نمی‌کند و در جبهه‌های دیگر چون فرهنگی، سیاسی و حتی رسانه‌ای نیز با ما به مقابله می‌پردازد.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان، افزود: برخی کاندیداها با هر گرایشی موضعشان مشخص نیست که آیا مقابل غرب هستند یا مقابل یکدیگر؟ چرا برخی در مورد توانایی خود سخن نمی‌گویند و دنبال تخریب دیگران هستند؟ مصیبت ما این است که برخی حاضرند با دشمنان کار کنند ولی با همدیگر خیر.

وی تصریح کرد: تکلیف ما این است که در گوشه‌ای ننشینیم و سکوت نکنیم زیرا ما با خون خود و شهدا انقلاب را زنده نگه داشتیم و اگر امروز برخی می‌خواهند ما در مقابل ضربه زدن به اصل انقلاب و ولایت سکوت کنیم، باید بگوییم نمی‌توانیم.

علیزاده اظهار کرد: امروز روز ایستادن نیست، روز حرکت است و قدم در این راه، جهاد فی سبیل الله و برداشتن باری از دوش مقام معظم رهبری است.

وی با اشاره به جلسات منظم شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان گفت: لیست ائتلاف اصولگرایان گیلان در حوزه‌های انتخابیه گیلان به‌زودی اعلام می‌شود./تسنیم

 1. ناشناس گفت:

  باسلام
  نهضت انصراف جبهه اصولگرا بحمدالله موتورش روشن شدآقایان سیدکمال الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان، ابراهیم کارخانه ای ، بیژن رنجبر،وحید یامین در حوزه انتخابیه تهران به نفع لیست ائتلاف اصولگرایی انصراف دادند . حزب موتلفه نیز در بیانیه ای انصراف خود را از حضور در انتخابات اعلام کرد و جریان اصولگرایی را دعوت به وحدت نمود.3 نفر از دوستان جبهه اصولگرا در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل به نفع جریان ارزشی انصراف دادند. انشاالله نهضت انصراف در شهرستانهای دیگر هم اتفاق بیفتد تا دوستان نشان دهند که برای خدمت آمده اند نه کسب قدرت و …ایثارگری را از این دوستان یاد بگیریم باشد که جلوی باشد که 7 اسفند جلوی شهدا و امام شهدا خجالت زده نشویم.یاعلی

 2. ناشناس گفت:

  یاسلام

  ابراهیم کارخانه‌ای عضو شورای مرکزی فراکسیون اصول‌گرایان مجلس نهم شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از انصراف خود از کاندیداتوری در انتخابات مجلس دهم به‌نفع فهرست ائتلاف اصولگرایان خبر داد.

  این نماینده مجلس در یادداشتی به موضوع انصراف خود اشاره کرد.

  در این یادداشت آمده است:‌ دشمن همواره در کمین ایجاد تفرقه و نفاق بین نیروهای انقلاب است و انتخابات بهترین بستر این اقدام است. بدون شک لیست منتشره از سوی شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان خالی از اشکال نیست لیکن حفظ وحدت کلمه و رعایت مصالح ملی یک امر واجب و ضروری است، به‌ویژه در شرایطی که دشمن در صدد است کسانی به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کنند که به‌دنبال بزک کردن چهره کریه آمریکا باشند.

  امروز آمریکا فرمانده جنگ نیابتی و نفاق در منطقه است. مذاکره، خدعه، نفوذ، فشار، مهار و براندازی، شش راهبرد نوین آمریکا علیه کشورهای ناهمسو با سیاست‌های آمریکاست که در اتاق براندازی کشورهای مخالف آمریکا برنامه‌ریزی و مدیریت می‌شود.

  تهدیدات اوباما و جان‌کری به حمله نظامی در حین مذاکرات هسته‌ای و تأکید آنها بر اینکه برجام بستر این اقدام را فراهم کرده است دقیقاً در همین راستا قابل ارزیابی است و هشدارهای مقام معظم رهبری نیز دقیقاً در همین راستا صادر شده بود و لذا کسانی باید به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کنند که فریب گرگ را در لباس میش نخورند.

  حال، اکنون که شورای ائتلاف اصولگرایان تشخیص داده است که عزیزان دیگری برای ورود به مجلس شورای اسلامی از این حقیر سزاوارتر و اثرگذارتر هستند این‌جانب به‌منظور حفظ وحدت کلمه و رعایت مصالح ملی و پایبندی به میثاق‌نامه انصراف خود را از داوطلبی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران به وزارت کشور اعلام خواهم کرد.

  قابل ذکر است که این‌جانب از یک سال پیش در تریبون رسمی نماز جمعه همدان اعلام کردم که در مجلس آینده کاندیدا نخواهم شد و بر همین اساس از همدان ثبت‌نام نکردم، لیکن با اصرار برخی از بزرگان و خانواده‌های معظم شهدا مبنی بر ضرورت حضور نیروهای آشنا با مسائل هسته‌ای از حوزه انتخابیه تهران ثبت‌نام کردم که با اعلام اسامی نهایی فهرست اصولگرایان تهران تکلیف از این حقیر ساقط شد.

  این‌جانب طی دو دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی جز به خدمت صادقانه به نظام اسلامی و دفاع قاطعانه از حریم ولایت به چیز دیگری فکر نکردم و همواره خود را از سربازان جان بر کف ولایت می‌دانم و گوش به فرمان فرمانده انقلاب هستم و امیدوارم مجلس آینده مجلسی مؤمن، ولایی، انقلابی کارآمد و پرتوان در حل مشکلات کشور باشد