کد خبر: 38290تاریخ انتشار : ۳:۴۶:۵۵ - سه شنبه ۲۰ بهم ۱۳۹۴

به همت خبرنگاران فومنی؛

یادبود فوتبالی برای یک جوان فومنی برگزار می شود

مسابقه دوستانه فوتبال به مناسبت یادبود امیر قربانی یکی از جوانان و اهالی فوتبال شهرستان فومن برگزار می شود.

این بازی روز پنچ شنبه ٢٢بهمن ماه بین دو تیم خبرنگاران فومن و پیشکسوتان سپید رود رشت،ساعت٢٠ شب در سالن شهید چمران فومن برگزار خواهد شد.

امیر قربانی یکی از جوانان دوستدار ورزش و بخصوص فوتبال فومن بود که خود در دوران تحصیل یکی از بازیکنان خوب و با استعداد فوتسال آموزشگاهی شهرستان بوده و علاقه ی بسیاری به ورزشکاران شهر خود داشت.

این جوان فومنی ماه گذشته به دلیل عارضه کلیوی در کمال ناباوری دار فانی را وداع گفته و خانواده ورزش فومن بخصوص اهالی فوتبال را اندوه گین نمود.

امیر داماد رئیس هیات فوتبال فومن (مجید مرآت) نیز بوده که از این حیث برگزاری این مسابقه دوستانه فوتبال شاید بتواند گوشه ای از پاسخ و گرامیدشت عشق بی پیرایه این جوان فقید فومنی نسبت به ورزشکارانش باشد.

برای انجام این بازی حاج محمود باقری عضو شورای کلان شهر رشت به دلیل وابستگی ها و ارتباطات ویژه دوستانه حمایت و حمیت بسیار نمود و ابراهیم شادمند مدیر جوان تیم خبرنگاران فومن و همچنین اعضای آن تیم از متولیان اصلی برگزاری این مسابقه دوستانه هستند.

بهمین مناسبت برای شکوه و گرامیدشت یاد و خاطره این جوان فقید فومنی مسابقه ای با مراسم پیش از بازی ویژه ای برگزار شود/صبح‌فومن